Iconics HMI/SCADA Genesis64 - wiosenna nowość na rynku oprogramowania przemysłowego

| Prezentacje firm

Zaprojektowany od podstaw, aby w pełni korzystać z najnowszej technologii Microsoft, w tym Windows Server 2012 i Windows 8. Oparty na otwartych standardach, Genesis64 zapewnia niezrównana wydajność i oszczędność kosztów. Przyczynia się do zmniejszenia czasu projektowania, poprawia zwrot z inwestycji i obniża całkowity koszt posiadania (TCO).

Iconics HMI/SCADA Genesis64 - wiosenna nowość na rynku oprogramowania przemysłowego

Wraz z wydaniem najnowszej wersji pakietu Genesis64, Iconics wprowadził kilka nowych technologii, niedostępnych wcześniej w rozwiązaniach typu HMI/SCADA. Poniżej przedstawiono najważniejsze z nich.

ASSETWORX - INTELLIGENT ASSET TECHNOLOGY

Play ICONICS HMI/SCADA Software Solutions

Z racji coraz większego zainteresowania rozwiązaniami Enterprise Asset Management, Iconics wprowadził narzędzie AssetWorX, które pozwala zdefiniować i zorganizować hierarchicznie swoje aktywa zgodne ze standardem ISA-95. Takie podejście umożliwia łatwą integrację różnych systemów za pomocą jednego scentralizowanego repozytorium.

AssetWorX zapewnia szybką analizę, monitorowanie oraz zarządzanie sprzętem lub całym obszarem naszej aplikacji, w tym pompami, agregatami chłodniczymi, turbinami, wymiennikami ciepła, liniami produkcyjnymi, itp. Wraz z Genesis64 w wersji 10.8 AssetWorX będzie pierwszym narzędziem wykorzystującym technologię Asset Management mającym zdolność do autokonfiguracji aktywów w oprogramowaniu HMI/SCADA.

COMMANDING - WYELIMINUJ POTRZEBĘ PISANIA SKRYPTÓW!

Iconics stara się, aby jego produkty były łatwe w użyciu. Teraz, dzięki nowej architekturze poleceń w Genesis64, potrzeba pisania skryptów została znacznie zmniejszona. AssetWorX Nawigator może służyć nie tylko do poruszania się w obrębie naszych aktywów, ale można go również wykorzystać do zdefiniowania różnych operacji, które możemy wybrać z obszernej listy poleceń.

W trybie runtime możemy np. wyświetlić nowy trend na naszym wykresie, dodać filtr do alarmów, wygenerować raport lub kontrolując nasze zasoby za pomocą smartfona, wysłać SMS z powiadomieniem. W standardzie mamy do wyboru prawie 100 zdefiniowanych poleceń, ale istnieje również możliwość tworzenia swoich własnych komend.

Tym samym w łatwy sposób możemy wyświetlić właściwości każdego z urządzeń, np. aktualny status i stany alarmowe, historyczną analizę danych (wydajność urządzenia, zużycie energii), informacje o czasie przestojów i ich przyczynie, dane produkcyjne dostępne z systemu ERP czy dokumentację techniczną CAD.

FDDWORX - TECHNOLOGIA FAULT DETECTION AND DIAGNOSTICS

Technologia wykrywania i diagnostyki usterek, która pomaga przewidzieć zużycie energii, nieprawidłowości sprzętu oraz przedstawia zalecenia co do najlepszych działań naprawczych.

Kiedy występują awarie urządzeń, zaawansowane algorytmy oprogramowania analizują aktualne i historyczne informacje wraz z relacjami objawów i przyczyn, tak aby wskazać oraz przewidzieć wystąpienie awarii. To natychmiastowe doradztwo zmniejsza średni czas diagnozy i naprawy, zmniejsza czas przestoju oraz obniża ogólne koszty utrzymania.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA MULTI-TOUCH SCREEN

Genesis64 w pełni wykorzystuje możliwości innowacyjnego systemu Windows 8 wraz z zaawansowanymi funkcjami multi-touch.

ANYGLASS

Iconics wprowadziło również nowe pojęcie produktów Runs on Any Glass, czyli takich, które mogą działać na dowolnym urządzeniu, niezależnie od systemu operacyjnego lub przeglądarki wykorzystującej HTML5 i rodzime technologie.

GEO-SCADA

EarthWorX dostarcza w czasie rzeczywistym wizualizacji geograficznie rozproszonych aktywów, takich jak fabryki, oczyszczalnie ścieków, farmy wiatrowe, śledzenie floty pojazdów i wiele innych.

Technologia Iconics uniqueSmartPin w innowacyjny sposób umożliwia wyświetlenie statusu czy informacji o alarmie każdego urządzenia z dowolnej lokalizacji. W ciągu kilku sekund, położenie geograficzne każdego obiektu może być odzwierciedlone w Genesis64 przy wykorzystaniu Microsoft's Bing Maps.

Bezpłatnie przetestuj możliwości Genesis64 na wydajnym serwerze SCADA!

Iconics HMI/SCADA Genesis64 to zestaw narzędzi dedykowanych dla automatyki i przemysłu, wykorzystujących najnowsze rozwiązania Microsoftw zakresie: 64-bit technologii wieloprocesorowej, naturalnych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem multitouch, sprzętowej akceleracji grafiki 3D i 2D, alarmowania, planowania i długoterminowej archiwizacji danych.

Zobacz, jak działa AssetWorX wraz z technologią wykrywania i diagnostyki usterek (FDD)! Wypożycz bezpłatnie wydajny i cichy komputer przemysłowy Elmatic PI Gen64 wraz z zainstalowanym i wstępnie skonfigurowanym pakietem oprogramowania Genesis64.

Play Automaticon 2013

Iconics to jeden z największych na świecie niezależnych dostawców oprogramowania dla automatyki i przemysłu. Rozwiązania stworzone przez założoną w 1986 roku firmę ICONICS wykorzystywane jest już na ponad 250 tys. instalacji w ponad 60 krajach na całym świecie.

ICONICS znajduje szerokie zastosowanie zarówno w aplikacjach przemysłowych jak i biznesowych. W swojej ofercie firma posiada rozwiązania związane z wizualizacją HMI/SCADA, archiwizacją oraz systemami MES/EMI czy raportowania i analizy danych.

Elmark Automatyka
www.elmark.com.pl