Digitalizacja i praca w sieci. Najlepsze rozwiązania Weidmüller na targach w Hanowerze

| Prezentacje firmowe Artykuły

Podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w Hanowerze, których krajem partnerskim w tym roku jest Polska, firma Weidmüller zaprezentuje swoje przyszłościowe rozwiązania na stoisku nr B58 w hali 11. Przedstawiamy wybrane innowacje firmy Weidmüller.

Digitalizacja i praca w sieci. Najlepsze rozwiązania Weidmüller na targach w Hanowerze

ANALITYKA PRZEMYSŁOWA - DIGITALIZACJA I PRACA W SIECI

Inteligentne wykorzystanie danych może zwiększyć wydajność produkcji i otworzyć nowe perspektywy rozwoju biznesu. Oznacza to konwersję coraz większej ilości danych procesowych w użyteczną wiedzę. Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania Weidmüllera do monitorowania, sterowania, optymalizacji i zdalnej inżynierii. Będzie można również dowiedzieć się więcej o korzyściach możliwych do uzyskania z maksymalnej dostępności danych.

OPROGRAMOWANIE INŻYNIERSKIE WEIDMÜLLER CONFIGURATOR - SZYBSZE I ŁATWIEJSZE PROJEKTOWANIE

Weidmüller Configurator jest wydajnym narzędziem do projektowania z użyciem produktów Weidmuller. W ramach procesu konfiguracji wszystkie urządzenia są automatycznie wprowadzane do dokumentacji projektowej, wraz z istotnymi danymi technicznymi. Dwukierunkowy interfejs łączy WMC z oprogramowaniem EPLAN i Zuke w wersji E3. Można więc importować dokumentację techniczną z programów CAE i edytować ją w WMC, a po zakończeniu przesłać ją z powrotem do pierwotnego projektu.

Weidmüller - Partner in Industrial Connectivity

As experienced experts we support our customers and partners around the world with products, solutions and services in the industrial environment of power, signal and data. We are at home in their industries and markets and know the technological challenges of tomorrow. We are therefore continuously developing innovative, sustainable and useful solutions for their individual needs. Together we set standards in Industrial Connectivity. The Weidmüller Group owns manufacturing plants, sales companies and representatives in more than 80 countries. In its fiscal year 2015 Weidmüller reached sales of 696 million Euros with 4,500 employees.

WYSOKIEJ KLASY ZASILACZE PROtop - DO WYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ

Wysokiej klasy zasilacze muszą pracować sprawnie i niezawodnie, nawet w trudnych warunkach przemysłowych i środowiskowych. Zasilacze PROtop zostały zaprojektowane tak, aby spełniać te wymagania. Innowacyjne zasilacze imponują swoją niezawodnością, odpornością na drgania i ekstremalne temperatury oraz wyjątkową rezerwą mocy. Podczas targów można będzie odkryć zalety zasilaczy PROtop i dowiedzieć się więcej o nowych modelach z komunikacją.

BARISTA 4.0 - "INTELIGENTNA" KAWA NA WYNOS

Co inteligentne procesy mają wspólnego z przygotowaniem kawy? Odpowiedź jest prosta, dzięki rozwiązaniom do automatyzacji firmy Weidmüller można stworzyć niestandardową i bardzo elastyczną jednostkę produkcyjną ze zwykłego automatu do kawy.

Zapraszamy na pyszną kawę!

Weidmüller zaprasza również do uczestnictwa w prezentacjach produktowych, które odbędą się w trakcie targów w Hanowerze:

  • 26 kwietnia, godz. 11:00, hala 8, stoisko D19
    Predictive Analytics needs Feature Engineering Forum Industry 4.0 meets the industrial Internet
  • 27 kwietnia, 15:40, hala 14, stoisko L19
    Intelligent connectors with additional functions in Industry-4.0-applications Forum Industrial Automation

Weidmüller
www.weidmuller.pl/hannovermesse