Nowy, wielozadaniowy higieniczny przetwornik ciśnienia L3 od Anderson-Negele

| Prezentacje firmowe Artykuły

Pomiar ciśnienia i hydrostatyczny pomiar poziomu w jednym

Nowy, wielozadaniowy higieniczny przetwornik ciśnienia L3 od Anderson-Negele

Urządzenie to wykorzystuje przetwornik piezoelektryczny i element RTD do pomiaru ciśnienia i temperatury wewnętrznego płynu w rdzeniu. Sygnał mV przetwornika i oporność czujnika RTD zbiera się, mierzy i przelicza na wartość skompensowanego ciśnienia. Następnie zebrana wartość przekazywana jest cyfrowo do głowicy i konwertowana na standardowy sygnał 4..20 mA i HART 7.0.

Przejrzysty wyświetlacz LCD zapewnia dostęp do potrzebnych informacji w miejscu montażu. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala w łatwy i szybki sposób przeprowadzić konfigurację z poziomu urządzenia lub za pomocą oprogramowania PC. L3 ma predefiniowane tabele przeliczeniowe umożliwiające uzyskanie danych objętości i masy po wprowadzeniu wymiarów zbiornika i własności produktu.

W fazie projektowania nowego przetwornika L3 jedną z istotnych kwestii było pogodzenie wysokich standardów higienicznych z wielozadaniowym zastosowaniem nowego urządzenia. Tak jak w przypadku najnowszych konduktometrów ILM-4 oferowanych przez Anderson-Negele, tak i L3 sięga do sprawdzonego modelu modułowej budowy. Dostępna opcja rekonfiguracji ustawień interfejsu we własnym zakresie przenosi się również na możliwość zmiany budowy czujnika bez konieczności nabycia całej nowej jednostki. Natomiast w przypadku uszkodzenia urządzenia sama naprawa może być dokonana na miejscu.

ZALETY:

  • Intuicyjny interfejs
  • Modułowa budowa
  • Predefiniowane tabele przeliczeniowe
  • Opatentowane uszczelnienie zapewnia poziom ochrony IP69K
  • Komunikacja 4...20mA, HART 7.0 i wyświetlacz LCD
  • 18 różnych przyłączy procesowych

OEM Automatic
www.oemautomatic.pl