RS Components powiększa ofertę produktów i usług dla przemysłu spożywczego

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma RS Components marka handlowa Electrocomponents plc, globalnego dystrybutora produktów dla inżynierów, stworzyła na swojej stronie internetowej specjalną sekcję, opracowaną z myślą o pomocy dla klientów z sektora żywności i napojów. Nowa sekcja firmy RS dla branży spożywczej oferuje produkty, porady i informacje o rzeczywistych przykładach zastosowań

RS Components powiększa ofertę produktów i usług dla przemysłu spożywczego

Inżynierowie, kierownicy zakładów i konstruktorzy często stają przed dylematem, jak pogodzić niezwykle ważne kwestie dotyczące jakości, wizerunku marki, efektywności oraz regulacji prawnych z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Dzięki nowej podstronie firma RS może zaoferować klientom nie tylko produkty, których potrzebują, aby wykonać swoje zadania, ale także wsparcie techniczne i współpracę umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie tych produktów.

CZUJNIKI I URZĄDZENIA POMIAROWE

Szeroki asortyment obejmuje urządzenia do sterowania procesami, w tym czujniki poziomu Vega do pomiaru poziomu, poziomu punktowego i ciśnienia, a także urządzenia i oprogramowanie do ich integracji w systemach sterowania procesami. Inne rozwiązania techniczne obejmują przyrządy do konserwacji profilaktycznej, takie jak kamery termowizyjne FLIR, których można używać do wykrywania gorących punktów lub wycieków w obszarach magazynowania, aby zapewnić utrzymanie prawidłowej temperatury.

OCHRONA OSOBISTA I ŚRODKI CZYSZCZĄCE

W zakresie środków ochrony osobistej (PPE) i utrzymania higieny firma RS oferuje szeroką gamę odzieży, w tym rękawic, obuwia roboczego oraz jednorazowych ubrań higienicznych. Produktami, na które warto zwrócić szczególną uwagę, są produkty firmy PAL, lidera na rynku higienicznej odzieży roboczej. Oferta tych produktów obejmuje ściereczki, fartuchy, maski na twarz, siatki na włosy czy osłony na obuwie zaprojektowane specjalnie z materiałów zapobiegających zanieczyszczeniu do użytku w środowiskach wymagających zachowania warunków higienicznych oraz do pomieszczeń czystych.

Oferta obejmuje także środki czyszczące i smarne Ambersil, które idealnie sprawdzają się w wymagających zastosowaniach. Asortyment produktów obejmuje środki czyszczące, środki do usuwania smarów i tłuszczów, ściereczki, środki smarne oraz oleje - wszystkie zarejestrowane przez organizację NSF.

PORTA DESIGNSPARK I SEKCJA POŚWIĘCONA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Wiele z tych produktów można sprawdzić na portalu DesignSpark należącym do RS Components. Ta sekcja zawiera informacje, porady, fora dyskusyjne oraz filmy pomagające pracownikom branży spożywczej podnieść wiedzę nie tylko na temat samej branży, ale także na temat urządzeń, które mają zamiar wdrożyć.

Strona internetowa firmy RS to kompleksowy punkt sprzedaży zapewniający inżynierom, konstruktorom, kierownikom zakładów oraz właścicielom firm z branży spożywczej, którzy muszą każdego dnia stawiać czoło nowym wyzwaniom i regulacjom prawnym, całą niezbędną wiedzę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://pl.rs-online.com/web/generalDisplay.html?id=food-and-beverage

RS Components
pl.rs-online.com

Zobacz również