Obuwie ochronne marki Atlas

| Prezentacje firmowe Artykuły

Grupa Renex poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty butów roboczych marki Atlas - jednego z czołowych producentów obuwia ochronnego, działającego w 5 krajach. Atlas wytwarza rocznie 2,6 mln par obuwia ochronnego dla klientów na terenie całej Europy. Od 1910 roku firma ta zdobywa uznanie na rynku dzięki wysokiemu standardowi jakości oraz innowacyjnym technologiom, takim jak druk 3D czy robotyka.

Obuwie ochronne marki Atlas

Buty robocze Atlas zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi oraz stanowią solidne wsparcie dla stopy. Istnieje możliwość doboru tęgości obuwia, co pozwala na idealne dopasowanie do stopy. W ofercie znajdują się także modele ESD z metalowym podnoskiem i podeszwą MPU, przystosowane również dla osób noszących wkładki ortopedyczne. Wkładka z amortyzacją pięty jest wymienna.

Obuwie robocze Atlas jest dostępne w sklepie internetowym sklep.renex.pl. Grupa Renex udziela wsparcia poprzez konsultacje z doświadczonymi doradcami techniczno-handlowymi, którzy pomagają klientom w wyborze produktu dopasowanego do specyfiki ich procesów produkcyjnych. Przedstawiciele handlowi dysponują próbkami i mogą zaproponować kompleksową obsługę – od zdiagnozowania problemu do jego rozwiązania. Dostępność próbek oraz możliwość osobistego zaprezentowania oferty stanowi standard Grupy.

źródło: Renex