Renex został dystrybutorem firmy Gerflor

| Gospodarka Aktualności

Grupa Renex poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z Gerflor Group – światowym producentem podłóg specjalistycznych. Produkty tej marki znajdują zastosowanie w służbie zdrowia, w laboratoriach, przy obróbce żywności, czy też w ośrodkach wykorzystujących nowoczesne technologie. W ofercie znajdują się m.in. produkty przeznaczone do stref EPA oraz dla cleanroomów.

Renex został dystrybutorem firmy Gerflor

Podłogi dla stref EPA - często określane również jako podłogi antystatyczne, podłogi ESD, czy też wykładziny ESD - to gotowe powierzchnie wykonane z tworzyw pozwalających na zachowanie odpowiedniej rezystancji, pomimo ich eksploatacji w dłuższym okresie. Odprowadzają ładunki elektryczne, stanowiąc element systemu zapobiegającego powstawaniu niebezpiecznych wyładowań elektromagnetycznych.

Podłogi przeznaczone dla pomieszczeń typu cleanroom zostały wytworzone z materiałów odpornych na duże natężenie ruchu i nieemitujących pyłów. Charakteryzują się też doskonałą odpornością chemiczną.

Oferta podłóg Gerflor obejmuje duży wybór typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo są one dostępne w kilku systemach mocowania, w tym jako klejone do podłoża i rozkładane jak puzzle.

źródło: Renex