SEW-EURODRIVE zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

| Szkolenie Artykuły

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentujemy szerokie możliwości portalu Online Support

SEW-EURODRIVE zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentujemy szerokie możliwości portalu Online Support oraz korzyści dla Waszej codziennej pracy, jakie wynikają z jego korzystania.

 

3 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”. Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich cyfrowych usług SEW-EURODRIVE, która uwzględnia wszystkie etapy Waszego procesu zakupowego:

  • Konsultacje i dobory
  • Zapytania i Zamówienia
  • Dostawa i przepływ materiałów
  • Uruchomienie i konserwacja

Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak chcecie skorzystać z dodatkowych funkcji, wtedy należy zalogować się za pomocą adresu e-mail oraz hasła.

Co więcej, po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje, takie jak sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Dzięki naszemu webinarowi, podczas którego będziecie mogli na żywo, w czasie prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów, poznać podstawowe funkcje naszego portalu, by przekonać się, jak cenny i korzystny może on być w Waszej codziennej pracy.

>>>Zapraszamy do rejestracji: https://bookwhen.com/sew-eurodrivepolska/e/ev-s2ox-20221103100000 

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 2 listopada