Twój pakiet bonusowy - komputery przemysłowe Box i Panel PC

| Technika

Oferowane przez B&R komputery PC to odpowiedź na potrzeby odbiorców przemysłowych, oczekujących solidności, niezawodności i długotrwałej dostępności.

Twój pakiet bonusowy - komputery przemysłowe Box i Panel PC

Odpowiedzialni za podejmowanie decyzji eksperci z wielu różnych branży wybierają komputery przemysłowe B&R, ponieważ wiedzą, że komputery, które na pierwszy rzut oka wydają się tańsze, okazują się - w dłuższej perspektywie - właśnie najdroższe.

Liczy się przecież całkowity koszt generowany przez produkt w trakcie okresu jego eksploatacji i na tym właśnie polu najlepiej widać korzyści finansowe, jakie dają komputery przemysłowe B&R. Ich bezkompromisowa jakość zapewnia wiele lat bezproblemowej pracy, nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. "Made by B&R" oznacza najwyższe standardy rozwoju oraz produkcji - od projektu obwodów drukowanych aż po logistykę części zamiennych.

MOC

Komputery Automation PC i Panel PC zapewniają skalowalną moc obliczeniową. Wykorzystujac najnowszą technologię, w tym ostatnią generację procesorów Intel Core serii i oraz Intel Atom BayTrail, są doskonałym wyborem dla wymagajacych aplikacji.

Złącza USB 3.0 umożliwiają optymalne połączenia z systemami wizyjnymi maszyn. Nie trzeba wspominać o oczywistej oszczędności płynącej z zastąpienia kilku słabszych komputerów PC jednym mocniejszym.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Kolejną zaletą technologii Intel Core serii i oraz Atom jest znacznie wyższa wydajność przy niższym zużyciu mocy; w ten sposób otrzymujemy maksimum energooszczędności, w wielu przypadkach bez konieczności stosowania wewnętrznych wentylatorów aktywnego chłodzenia.

Automation PC 2100
Automation PC 2100 to wydajny, oparty na procesorze Intel Atom E38xx z chipsetem BayTrail, komputer typu Box PC, w ultrakompaktowej obudowie. Automation PC 2100 uwzględnia wszystkie ważne interfejsy komunikacyjne, w tym dwa interfejsy Gigabit Ethernet oraz jeden port USB 2.0 i drugi USB 3.0.

Dane można zapisywać na kartach pamięci CFast. Panel operatora łączony jest za pomocą złącza DVI lub Smart Display Link (SDL), za pomocą którego możliwe jest przesłanie jednym kablem sygnału grafiki, ekranu dotykowego oraz USB.

Automation PC 910
Automation PC 910 to odpowiedź na potrzeby odbiorców przemysłowych, wymagających solidności, niezawodności i długotrwałej dostępności. Komputery przemysłowe Automation 910 zapewniają maksymalną moc obliczeniową nawet dla najbardziej wymagających i skomplikowanych zadań, jak np. maszynowe systemy wizyjne.

Bazują na wielordzeniowych procesorach serii Intel Core i oraz Celeron. Panel operatora łączony jest za pomocą złącza DVI, Smart Display Link (SDL) lub SDL3, który umożliwia przesyłanie wszystkich kanałów (grafika, ekran dotykowy, USB, klawisze, dane serwisowe, itd.) na odległość do 100m za pomocą standardowego kabla ethernetowego.

Panel PC 2100 / Panel PC 2100 Multitouch
Panel PC 2100 jest wydajnym, opartym na procesorze Intel Atom E38xx z chipsetem BayTrail, komputerem panelowym, w ultrakompaktowej obudowie.

Panel PC 2100 uwzględnia wszystkie ważne interfejsy komunikacyjne, w tym dwa interfejsy Gigabit Ethernet oraz jeden port USB 2.0 i drugi, USB 3.0. Dane można zapisywać na kartach pamięci CFast. Modułowa konstrukcja komputera pozwala na użycie wyświetlacza jednodotykowego lub wielodotykowego.

Panel PC 900 / Panel PC 900 Multitouch
Komputery Panel PC 900 dostępne są w wariantach od jednordzeniowego Intel Celeron po czterordzeniowy procesor Core i7. Szeroka gama wydajności CPU oraz duża liczba interfejsów sprawia, że jest to idealna platforma do nawet najbardziej wymagających aplikacji. Modułowa konstrukcja komputera pozwala na użycie wyświetlacza jednodotykowego lub wielodotykowego.

SOLIDNOŚĆ

Solidna konstrukcja Automation PC oraz Panel PC idealnie odpowiada wymogom pracy ciągłej w najmniej sprzyjającym otoczeniu - nawet ciągła praca 24/7 nie stanowi żadnego problemu. Komputer nie ma wewnętrznych połączeń kablowych, a także jest dostępny w wielu odmianach pozbawionych jakichkolwiek części wirujących.

NIEZAWODNOŚĆ

Każdy komputer PC i panel podlega kompleksowym próbom działania przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego. Pełnej kontroli podlegają wszystkie właściwości, komponenty i interfejsy systemu komputerowego. Zauważysz wynikającą z tego oszczędność nawet po wielu latach eksploatacji.

SZYTY NA MIARĘ

Automation PC i Panel PC można idealnie dostosować do unikalnych wymagań każdej aplikacji. Poczynając od dowolnego połączenia mocy obliczeniowej i wielkości obudowy, a kończąc na skalowaniu pozostałych podzespołów według konkretnych potrzeb: pojemności pamięci operacyjnej czy nośnika zapisu danych, np. kart CFast, dysków HDD i SSD.

GOTOWOŚĆ DO PRACY

Komputery przemysłowe Automation PC oraz Panel PC trafiają do rąk odbiorcy w pełni gotowe do pracy. Producenci maszyn OEM mogą przekazać Automation PC z kompletem zainstalowanego oprogramowania od razu dostawcy szaf sterowniczych. B&R może na zamówienie "zamrozić" wersje BIOS i firmware, co gwarantuje wieloletnią spójność konfiguracji, co jest szczególnie istotną zaletą w przypadku komputerów i systemów objętych atestami.

WIELOLETNIA DOSTĘPNOŚĆ

Komputery Automation PC oraz Panel PC będą dostępne przez wiele lat. Z chwilą zainstalowania komputera PC w systemie docelowym, prace związane z utrzymaniem zostają zakończone. System trafia do produkcji seryjnej, ta zaś może trwać dekadę lub nawet dłużej.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
www.br-automation.com

Zobacz również