SABUR po raz jedenasty nagrodzony Certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play"

| Wydarzenia

2 grudnia 2011 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyła się uroczysta gala, podczas której oficjalnie ogłoszono listę laureatów XIV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". W gronie firm wyróżnionych za stosowanie najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej znalazł się SABUR, już po raz jedenasty nagrodzony Certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". Kapituła Programu przyznała w tym roku wyróżnienia 589 firmom z całego kraju.

SABUR po raz jedenasty nagrodzony Certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play"

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest realizowany na skalę ogólnopolską przedsięwzięciem, w  którym oceniane są wszystkie aspekty biznesowej aktywności firmy, sposób i styl prowadzenia działalności przedsiębiorstwa, a nie tylko jej wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Jego celem jest promowanie etyki w działalności biznesowej.

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Do ścisłej współpracy w ocenę przedsiębiorstw zaangażowane są także władze regionalne, samorządy gospodarcze, Urzędy Skarbowe, ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy i inne.