SABUR zaprasza na targi Automaticon

| Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas targów AUTOMATICON, które odbędą się w dniach 17-20 marca 2015 r. w hali EXPO XXI w Warszawie. Znajdziecie nas Państwo na stoisku nr A2/B1 w hali 1.

SABUR zaprasza na targi Automaticon

Wśród rozwiązań, które będziemy prezentować, chcemy zwrócić Państwa uwagę na nową serię E-Line firmy Saia Burgess Controls. Została ona opracowana do zastosowania w aplikacjach automatyki budynkowej i HVAC, a obudowy wszystkich urządzeń przystosowano do montażu w najprostszych szafkach elektrycznych. Pokażemy Państwu zastosowanie modułów E-Line m.in. do sterowania komfortem i oświetleniem.

W standardzie E-Line zaprojektowany jest także znany już na rynku moduł radiowy Saia PCD. Jego zastosowanie stanowi alternatywę dla komunikacji kablowej w miejscach, gdzie położenie okablowania jest trudne lub niemożliwe. Radiomodem doskonale sprawdza się także w transmisji danych z liczników do systemów zarządzających zużyciem mediów (np. S-Monitoring).

Specjalna część naszej ekspozycji będzie poświęcona aplikacji węzłowej i SWC – Sterownikowi Węzła Cieplnego. Realizuje on wszystkie funkcje konieczne do obsługi węzłów cieplnych, a jego zastosowanie może znacząco obniżyć koszty eksploatacyjne pracy węzłów.

Nie zabraknie także rozwiązań dla branży infrastrukturalnej – pokażemy rozwiązania bezprzewodowej transmisji danych oparte na urządzeniach firm RACOM i ATIM oraz panele operatorskie z we/wy i Soft PLC serii ESAWARE firmy ESA.

Do zobaczenia na targach!