SABUR na Automaticonie

| Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska SABUR na warszawskich targach Automaticon, które odbędą się w dniach 1-4 marca 2016.

SABUR na Automaticonie

Nasza ekspozycja będzie w dużej mierze poświęcona gotowym rozwiązaniom do sterowania i nadzoru. Zaprezentujemy system monitoringu i sterowania obiektów rozproszonych (jak pompownie, tłocznie czy węzły cieplne), a także nowe funkcje Sterownika Węzła Cieplnego SWC. Oprócz tego pokażemy system redundancji procesorów i komunikacji zbudowany w oparciu o sterowniki rodziny Saia PCD3.Power firmy Saia Burgess Controls. Spośród nowości sprzętowych i programowych naszych partnerów technologicznych szczególnie polecamy Państwa uwadze serię paneli operatorskich Esaware firmy ESA, które łączą funkcje wizualizacji i sterowania i są przeznaczone do rozbudowy za pomocą we/wy lokalnych.

Zapraszamy także do przedpremierowego przetestowania możliwości nowych sterowników nadrzędnych w serii E-Line oraz sterowników rodziny Saia PCD2 z czterema slotami.

Podobnie jak w ubiegłych latach targi odbędą się w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Znajdą nas Państwo w hali 1, na stoisku A2/B1. Serdecznie zapraszamy!

www.sabur.com.pl