Sabur na targach AUTOMATICON

| Wydarzenia

XXII edycja targów AUTOMATICON odbyła się w pierwszych dniach marca, w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Bardzo dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku wszystkim sympatykom, naszym obecnym i przyszłym klientom, przedstawicielom firm konkurencyjnych oraz partnerom technologicznym.

Sabur na targach AUTOMATICON

Ekspozycja Sabura była w dużej części poświęcona gotowym, praktycznym rozwiązaniom automatyki dla infrastruktury. Wśród nich prezentowaliśmy system monitoringu i sterowania dla obiektów rozproszonych (jak pompownie, tłocznie czy węzły cieplne), a także nowe funkcje Sterownika Węzła Cieplnego SWC. Oprócz tego pokazaliśmy system redundancji procesorów i komunikacji zbudowany w oparciu o sterowniki rodziny Saia PCD3.Power firmy Saia Burgess Controls. Wśród nowości sprzętowych i programowych prezentowaliśmy serię paneli operatorskich Esaware firmy ESA, łączących funkcje wizualizacji i sterowania i przeznaczonych do rozbudowy za pomocą we/wy lokalnych. A oprócz nich ‒ nowe sterowniki firmy Saia Burgess Controls: jednostki nadrzędne serii E-Line oraz modułowe sterowniki rodziny Saia PCD2 z czterema slotami.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do skorzystania z ofert promocyjnych przygotowanych na targi. Informacje o promocjach dostępne są TUTAJ (https://www.sabur.com.pl/xxii-automaticon-juz-za-nami/)

Już dziś gorąco zapraszamy do spotkania z nami podczas przyszłorocznych targów Automaticon. Będziemy na Państwa czekać w dniach 14-17.03.2017 w tym samym miejscu (w hali 1, na stoisku A2/B1).