Produkt Roku 2016 dla analizatora sieci Saia PCD

| Wydarzenia

Analizatory sieci PCD1.P1001-J30 firmy Saia Burgess Control zostały nagrodzone w konkursie na Produkt Roku 2016 magazynu „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu”.

Produkt Roku 2016 dla analizatora sieci Saia PCD

W konkursie uczestniczyło ponad 180 rozwiązań mających zastosowanie w obszarze utrzymania ruchu, które zostały wprowadzone na polski rynek w 2016 r. Zostały one zweryfikowane i ocenione pod kątem kryteriów innowacyjności, praktycznego wykorzystania, łatwości użycia oraz potencjalnych korzyści ekonomicznych związanych z zastosowaniem produktu. Analizator sieci PCD1.P1001-J30 zwyciężył w kategorii „Elementy instalacji elektrycznych i energetycznych”.

Analizatory parametrów sieci Saia PCD1.P1001-J30 umożliwiają pełen monitoring jakości zasilania w nowoczesnych aplikacjach w zakładach przemysłowych i budynkach. Są przeznaczone do pracy w 3- lub 4-przewodowej trójfazowej sieci energetycznej. Charakteryzuje je przemysłowa jakość wykonania i kompaktowa budowa pozwalająca na montaż w niewielkich przestrzeniach. Szeroki zakres mierzonych parametrów (m.in. napięcie, prąd, zmiany faz i harmoniczne (do 40 harmonicznej, THD w napięciu i prądzie, TDD prądu) umożliwia ciągły monitoring i analizę danych, a także wykrywanie wszelkiego typu nieprawidłowości. Dane są gromadzone w wewnętrznej pamięci analizatora (cyklicznie bądź zdarzeniowo).

Zintegrowany port komunikacyjny RS-485 S-Bus/Modbus umożliwia połączenie ze sterownikami serii Saia PCD lub innymi urządzeniami nadrzędnymi.
Wykorzystanie analizatorów parametrów sieci pozwala unikać przestojów na liniach produkcyjnych, umożliwia także wczesne ostrzeganie o wszelkich nieprawidłowościach jakości zasilania w energię elektryczną.

www.sabur.com.pl