Rodzina komputerów BM3300 wyróżniona Produktem Roku IIUR

| Wydarzenia

Rodzina komputerów BM3300 zwyciężyła w konkursie Produkt Roku 2017 Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, w kategorii wyposażenie IT dla działu Utrzymania Ruchu i produkcji.

Rodzina komputerów BM3300 wyróżniona Produktem Roku IIUR

Kolejne wielkie wyróżnienie, przyznane przez czytelników magazynu. Ceremonia wręczenia dyplomów „Produkt Roku 2017” odbyła się 10 kwietnia w Warszawie podczas Konferencji Przemysł 4.0.

Rodzina komputerów BM3300 firmy ASEM to bezwentylatorowe komputery przemysłowe typu box do montażu książkowego. Zwarta, solidna i kompaktowa, w pełni aluminiowa obudowa komputerów jest doskonale przystosowana do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Front komputerów zapewnia bardzo dobrą widoczność sygnałów/ostrzeżeń oraz wygodny dostęp do slotu CFast i modułu baterii. Producent zadbał również o zmniejszoną przestrzeń instalacyjną, ergonomiczne okablowanie czy zabezpieczenie przed przypadkowym odłączeniem kabla. BM3300 – podobnie jak wszystkie nowe komputery box i komputery panelowe ASEM – mają wgraną licencję Ubiquity Basic Runtime, która umożliwia wykorzystanie technologii Ubiquity ‒ bezpiecznego, zdalnego dostępu w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji automatyki.