Akademia ASTOR wyróżniona Medalem Europejskim

ASTOR został uhonorowany Medalem Europejskim przyznawanym corocznie przez Business Centre Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny polskim produktom i usługom spełniającym standardy europejskie.

Posłuchaj
00:00
Firmę wyróżniono w kategorii usług szkoleniowych za działalność w ramach Akademii ASTOR, oferującej szkolenia i warsztaty poświęcone m.in. produktom Wonderware, GE Intelligent Platfroms, Satel, Kawasaki i Horner, jak również szkolenia tematyczne z zakresu np. zarządzania projektami lub doskonalenia procesów produkcyjnych.

Powiązane treści
ASTOR Consulting wyróżniony Medalem Europejskim BCC
Wonderware MES 2012 Quality - nowa wersja oprogramowania do zarządzania produkcją
Rozpoczęła się konferencja Industrial Investment Adventure 2011
ASTOR wprowadził nową wersję platformy internetowej
Konkurs firmy ASTOR dla studentów już na półmetku
Astor nagrodzony za wzrost sprzedaży
Akademia Tekniska - warsztaty poświęcone transmisji danych w przemyśle
CEO Schunk wyróżniony
Inauguracja sali dydaktycznej pod patronatem Astora
ASTOR Industrial Investment Adventure 2010
Astor wyróżniony przez Kawasaki
ASTOR dostarczył system wizualizacji firmie Barlinek Inwestycje
Nowa linia produktów Astora
Astor rozdał „Złote Wzrosty”
ASTOR dostawcą produktów Kepware
Astor nagrodzony przez Kawasaki
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
5. edycja Akademii bezpieczeństwa INSTOM
Bezpieczeństwo
Obuwie ochronne w przemyśle
Przemysł 4.0
Przemysłowa AI: od strategii do skali. Hannover Messe 2026 – relacja z panelu „AI in Industry”
Aktualności
Usługi MRO w lotnictwie i wojsku
Bezpieczeństwo
Wybuch, którego nie widać - nowe podejście do bezpieczeństwa
Aktualności
Nowy zakład w województwie mazowieckim

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów