ExpoCABLE 2011- Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle

| Targi krajowe Artykuły

ExpoCABLE 2011- Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle

Termin: 11 - 12 Maj 2011
Miejsce: Sosnowiec
Informacje dodatkowe: Rozwój i nowoczesne technologie w produkcji to we współczesnym świecie dwa najważniejsze wyznaczniki ekonomicznego poziomu i rozwoju kraju. Tym samym dynamiczny rozwój i pogoń za nowoczesnymi rozwiązaniami to kluczowe warunki bycia konkurencyjnym w branży i osiągnięcia sukcesu.

Z całą pewnością Targi ExpoCABLE sprzyjają osiągnięciu tego celu. ExpoCABLE to pierwsze i jedyne przedsięwzięcie o takim charakterze wystawienniczym w Polsce. Wąska specjalizacja branżowa, pozwala dokładnie określić tematykę tych targów oraz zgromadzić konkretnych odbiorców stricte związanych z branżą, co zdecydowanie przełoży się na sukces uczestników tego wydarzenia.

Impreza ta, szczególnie dedykowana jest dla firm z branży kablowej, około kablowej, elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej i przemysłowej.

Wśród wystawców oczekujemy głównie producentów kabli. Spodziewamy się również producentów maszyn do wytwarzania, przetwarzania kabli, producentów osłon kablowych, światłowodów, gniazdek a także osprzętu elektroinstalacyjnego.

Więcej informacji: www.exposilesia.pl