XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Posłuchaj
00:00

Termin: 24-27 Maja 2011 r.
Miejsce: Kielce
Informacje dodatkowe:

Największe targi branży tworzyw sztucznych w Polsce, jak również w Europie Wschodniej odbędą się w Targach Kielce w dniach od 24 do 27 maja 2011 roku. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Plastpol w 2009 roku, odbywały się w sześciu pawilonach wystawienniczych, gromadząc blisko 670 firm z 30 państw między innymi z Austrii, Węgier, Niemiec, Włoch, Tajwanu, Holandii, Turcji, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Chin i Indii. Tym samym goście zagraniczni stanowili ponad połowę wszystkich wystawców. Do dyspozycji biorących udział w targach przeznaczyliśmy 25 tys. mkw. powierzchni.

Więcej informacji: www.targikielce.pl

Powiązane treści
Podsumowanie targów Plastpol 2015
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Materiały eksploatacyjne do spawania
Roboty
Współpraca ludzi i robotów - czy to dobry kierunek?
Aktualności
Sprzęt do prac leśnych
Pomiary
Nowy prezes Mitutoyo Europe i nowy plan rozwoju
Aktualności
Rynek technologii kucia metali
Pomiary
Odczyt kodów kreskowych z dokładnością 99,995%

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów