Infor ERP w produkcji Ferrari

Infor poinformował o umowie z producentem samochodów marki Ferrari, który zdecydował się na przejście z wykorzystywanego od 1998 roku systemu ERP Baan IV do najnowszej wersji systemu Infor ERP LN. Będzie on wykorzystywany w zarządzaniu produkcją samochodów sportowych i wyścigowych oraz części zamiennych. Proces migracji powinien zakończyć się latem 2011 roku.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Wdrożenie nowego Infor M3 w Dr Irena Eris
Systemy ERP w branży metalowej są wciąż niedoceniane
Polska atrakcyjnym rynkiem dla inwestycji w sektorze motoryzacyjnym
System MES Apriso w zakładach Tesla Motors
Rozwój polskiego przemysłu motoryzacyjnego
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Dürr buduje 'Lakiernię przyszłości' dla saudyjskiej marki CEER
PLC, HMI, Oprogramowanie
PSI wdraża zintegrowany system logistyczny w nowym centrum dystrybucyjnym Rossmanna w Czechach
Przemysł 4.0
Cognite i Snowflake łączą siły: integracja danych IT/OT fundamentem nowych rozwiązań dla energetyki
Przemysł 4.0
Hydraulic Hub firmy Bosch Rexroth - nowy wymiar serwisu i utrzymania ruchu
Roboty
Centurion Robotics stawia na robotykę humanoidalną. Nowe maszyny wesprą polskie szpitale i wojsko
Przemysł 4.0
Siemens i NEWAG będą razem pracować na rzecz rozwoju polskiego kolejnictwa

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów