Certyfikat KEMA dla oprogramowania zenon IEC61850

Firma COPA-DATA otrzymała wyróżnienie za swoje oferowanie oprogramowanie zenon. Opracowany przez nią sterownik "Client Driver" do obowiązującego w energetyce standardu IEC61850 uzyskał certyfikat międzynarodowego instytutu KEMA.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Wydano ponad 40 tys. zielonych certyfikatów
Sailor-12A - szczelny i odporny na niskie temperatury komputer z certyfikatem morskim IEC60945
Wydano pierwszy fioletowy certyfikat
Certyfikat Perłowy dla PIAP
Wiarygodność Rafako potwierdzona certyfikatem
Wamtechnik otrzymał certyfikat Zielonej Marki
Tysiąc certyfikatów kogeneracji
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku
Roboty
Automatyzacja końca linii w diagnostyce medycznej – kompaktowa komórka zrobotyzowana Samas i OMRON
Roboty
FANUC po raz siódmy w rankingu Top 100 Global Innovators
Obudowy, złącza, komponenty
Innodisk wprowadza na rynek kartę rozszerzeń CXL przeznaczoną do skalowalnej rozbudowy pamięci w środowiskach Edge AI
Aktualności
Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pilz Polska
Zasilanie, aparatura nn
Koleje Małopolskie inwestują w zeroemisyjny transport z BIBUS MENOS

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów