Certyfikat Perłowy dla PIAP

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów został wyróżniony w konkursie Polish Product, uzyskując w kategorii "Firma roku 2010" Certyfikat Perłowy.

Posłuchaj
00:00
Konkurs ten jest organizowany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK) i ma na celu promocję polskich firm o różnej wielkości i z różnych branż, które łączy rzetelność i fachowość w ramach prowadzonej działalności.

Powiązane treści
Druk 3D - to wcale nie takie proste
Wyróżnienie dla robota PIAP Gryf
Drukarnia 3D w centrum Warszawy
Certyfikat KEMA dla oprogramowania zenon IEC61850
Wydano ponad 40 tys. zielonych certyfikatów
Nagroda dla zrobotyzowanego stanowiska ukosowania blach
Stanowisko PIAP "Polskim Produktem Przyszłości 2010"
PIAP szkoli z recyklingu samochodów
Konkurs PIAP
PIAP wspiera projekt robota Skarabeusz
PIAP rozpoczął prace nad projektem Talos
Robot PIAP w Afganistanie
PIAP dostarczy dla polskiego wojska roboty patrolowe
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Grupa LAPP otworzyła we Wrocławiu Centrum Usług Biznesowych
Aktualności
Foxconn i NVIDIA budują superkomputer AI z 10 000 GPU Blackwell na Tajwanie
Roboty
Automatyzacja górnictwa
Przemysł 4.0
SICK ANS/ANM58 PROFINET – nowa generacja enkoderów absolutnych dla Przemysłu 4.0
Aktualności
Perspektywy rynku przekładni
Aktualności
Współpraca Omron i Cognizant

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów