APS Energia planuje wielką przeprowadzkę do nowej siedziby

Firma APS Energia - jeden z największych producentów systemów zasilania awaryjnego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej - buduje nowoczesny obiekt biurowo-produkcyjny. Szacowany koszt inwestycji to 15-18 mln zł. Nowa siedziba, która ma być otwarta na przełomie 2015 i 2016 r., mieścić się będzie 10 km od granicy Warszawy, w Stanisławowie Pierwszym. Na gruncie o łącznej powierzchni  1,9186 ha, kupionym za 3,5 mln zł, powstanie fabryka o powierzchni 7000 m².

Posłuchaj
00:00

W okolicy Kanału Żerańskiego powstanie nowy trzykondygnacyjny kompleks, który zapewni odpowiednie zaplecze badawczo-rozwojowe oraz wpłynie na zwiększenie mocy produkcyjnych firmy. W obiekcie znajdzie się oddział  R&D i inżynieringu oraz centrum administracyjno-logistyczne, marketingu i sprzedaży. Powstanie również centrum konferencyjno-szkoleniowe na potrzeby całej Grupy APS Energia oraz dla prac dydaktyczno-rozwojowych Politechniki Warszawskiej.

Realizacja nowej inwestycji zapewnieni utrzymanie najwyższej jakości procesów produkcji i terminowości dostaw oraz zabezpieczy dalszy rozwój Grupy APS Energia. Na bieżąco prowadzona jest rekrutacja wykwalifikowanej kadry i specjalistycznego personelu technicznego. Możliwości nowej siedziby pozwolą na zatrudnienie 350-400 pracowników.

źródło: APS Energia

Powiązane treści
APS Energia z certyfikatem i pozwoleniem
APS Energia z nowym zamówieniem
Nowa linia technologiczna APS Energii
Staż za pracę magisterską - nowa edycja konkursu
Audyt w APS
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Yale Lift Truck wprowadza telemetrię jako standard w wózkach widłowych – większa kontrola, mniej przestojów
Pomiary
Smart-VS EVO - przełamuje zasady systemów wizyjnych dzięki sztucznej inteligencji
Przemysł 4.0
Powstają nowe ciemne fabryki
Bezpieczeństwo
Bezpieczny system – bezpieczne maszyny – bezpieczni ludzie
Przemysł 4.0
Rewolucja w zarządzaniu odpadami jądrowymi: Wielka Brytania inwestuje 9,5 mln funtów w autonomiczne roboty sortujące
Roboty
4NE1 i MiPA – NEURA Robotics wprowadza roboty kognitywne do przemysłu i domu

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów