Rozpoczęła się konferencja "Fabryka Przyszłości"

We Wrocławiu, o godzinie 10 rano, rozpoczęła się pierwsza konferencja "Fabryka Przyszłości - w drodze do Przemysłu 4.0". Spotkanie, w którym bierze udział około 100 osób związanych z branżą przemysłową, organizowane jest przez cztery firmy mające swoje lokalne oddziały we Wrocławiu - Lapp Kabel, Balluff, WAGO ELWAG i FANUC Polska. Rano na wrocławskim stadionie odbyła się sesja plenarna, której prelegentami byli przedstawiciele Politechniki Wrocławskiej, Rzeszowskiej i Śląskiej.

Posłuchaj
00:00

Reprezentanci uczelni omawiali m.in. trendy w technologiach produkcyjnych, nowoczesne metody wytwarzania maszyn i przyszłe technologie w branży lotniczej. Po południu pierwszego dnia i jutro rano odbędą się cztery sesje technologiczne w wymienionych firmach, podczas których przedstawiane będą m.in. technologie pomiarowe i komunikacyjne, robotyka oraz metody zwiększania wydajności produkcji i redukcji zużycia energii.

Rozpoczęła się pierwsza konferencja "Fabryka Przyszłości - w drodze do Przemysłu 4.0"

Zapraszamy do lektury pełnej relacji z konferencji, którą przedstawimy z magazynie APA i na stronie www.automatykaB2B.pl.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Bosch Rexroth patrzy w przyszłość z optymizmem po trudnym roku finansowym 2024
Aktualności
ABB planuje wydzielenie działu Robotyki jako samodzielnej spółki
Roboty
Universal Robots i Mobile Industrial Robots zaprezentują nowe rozwiązania AI dla przemysłu podczas Automate 2025
Roboty
Locus Robotics przekracza 5 miliardów operacji picking – przełom w automatyzacji magazynów
Aktualności
VEGA po raz pierwszy na targach PLASTPOL
Bezpieczeństwo
ctrlX OS firmy Bosch Rexroth: gotowy na ustawę o odporności cybernetycznej
Powiązane treści
Wrocławska "Fabryka Przyszłości"

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów