WObit na konferencji na temat intralogistyki

Przedstawiciele firmy WObit wzięli udział w konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom oraz systemom intralogistycznym usprawniającym procesy transportu wewnętrznego. W swoim wystąpieniu przedstawili oni nowe osiągnięcia w dziedzinie konstrukcji wózków samojezdnych na przykładzie robotów mobilnych MOBOT AGV ze swojej oferty. Spotkanie to zostało zorganizowane we Wrocławiu przez firmę Axon Media Group.

Posłuchaj
00:00

www.wobit.com.pl

Powiązane treści
Intralogistyka + pakowanie
Energooszczędne silniki BLDC w ofercie WObit
WObit ma 25 lat
WObit partnerem European Rover Challenge 2015
Rozmowa z Jackiem Oberem (po prawej) i Przemysławem Degórskim z firmy WObit
WObit gościł w swojej siedzibie Premiera RP
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PLC, HMI, Oprogramowanie
PSI wdraża zintegrowany system logistyczny w nowym centrum dystrybucyjnym Rossmanna w Czechach
Przemysł 4.0
Cognite i Snowflake łączą siły: integracja danych IT/OT fundamentem nowych rozwiązań dla energetyki
Przemysł 4.0
Hydraulic Hub firmy Bosch Rexroth - nowy wymiar serwisu i utrzymania ruchu
Roboty
Centurion Robotics stawia na robotykę humanoidalną. Nowe maszyny wesprą polskie szpitale i wojsko
Przemysł 4.0
Siemens i NEWAG będą razem pracować na rzecz rozwoju polskiego kolejnictwa
Przemysł 4.0
Nagoja stawia na materiały przyszłości – nowe targi w sercu japońskiego przemysłu

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów