Są już wyniki badania "Smart Industry Polska 2018"

Firma Siemens Industry Polska wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zaprezentowała wyniki nowego badania "Smart Industry Polska 2018". Raport z badania dostępny jest w formie pdf-a na stronie https://goo.gl/iiZ8Lo, natomiast jego omówienie niebawem ukaże się w magazynie APA oraz na portalu www.automatykab2b.pl.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Powstało SmartFactoryEU EWIV
Innowacyjność polskich MŚP
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
W Poznaniu powstanie zautomatyzowany magazyn wysokości wieżowca
Aktualności
Finansowanie używanych maszyn do obróbki metali, których wiek sięga nawet 10 lat
Bezpieczeństwo
Polski producent armatury przemysłowej uzyskał amerykański certyfikat ASME
Przemysł 4.0
Maspex zmodernizował system sterowania linii produkcyjnej
PLC, HMI, Oprogramowanie
ABB zmodernizuje systemy automatyki w hiszpańskich elektrowniach słonecznych CSP
Bezpieczeństwo
Lenze uzyskuje certyfikat IEC 62443-4-1: TÜV Rheinland potwierdza cyberbezpieczny proces rozwoju

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów