W Jachrance rozpoczęła się wielobranżowa konferencja Automation University

| Gospodarka Artykuły

W Jachrance, w hotelu Windsor rozpoczęła się dwudniowa konferencja Automation University Special, której tegorocznym tematem przewodnim jest "Smart Manufacturing w dobie 4. rewolucji przemysłowej". Specjaliści z wielu branż przemysłowych po raz kolejny spotykają się w Polsce, by dyskutować o wpływie inteligentnej produkcji, Przemysłu 4.0 oraz idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa na sektor automatyki i zwiększenie opłacalności funkcjonowania przedsiębiorstw.

W Jachrance rozpoczęła się wielobranżowa konferencja Automation University

Automation University to wydarzenie stworzone z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej, na które składa się szereg prezentacji, demonstracji i warsztatów praktycznych, prowadzonych przez ekspertów Rockwell Automation oraz członków programu partnerskiego PartnerNetwork. Prelegenci i goście poruszą wiele tematów, w tym m.in. te dotyczące cyberbezpieczeństwa w przemyśle, możliwości oraz zastosowań Zintegrowanej Architektury czy połączenia technologii informatycznych z warstwą operacyjną przedsiębiorstw. Oprócz spotkań ze specjalistami z różnych branż przemysłu, uczestnicy mogą również odwiedzić część wystawienniczą, gdzie prezentowane są najnowocześniejsze produkty i rozwiązania automatyki przemysłowej.

Od dzisiaj uczestnicy polskiej edycji Automation University Special będą mogli:

 • skorzystać z ponad 30 dostępnych warsztatów, demonstracji i prezentacji;
 • zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, trendami i technologiami automatyki i przemysłu;
 • zobaczyć jakie korzyści niesie zintegrowane przedsiębiorstwo i w jaki sposób Rockwell Automation implementuje Przemysł 4.0;
 • poznać możliwe drogi rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa i przetestować najnowsze produkty;
 • spotkać się nie tylko z ekspertami z firmy Rockwell Automation, ale także z partnerami, czyli firmami Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, Ocean Data System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman i Posital Fraba.

      
    
Galeria

źródło: Rockwell