Katowicki Rockwell Automation "Fabryką Roku"

| Gospodarka Artykuły

Zakład produkcyjny Rockwell Automation Polska w Katowicach w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Trade Media International otrzymał tytuł "Fabryki Roku" w kategorii Przemysł 4.0. Doceniono wdrożenia firmy wykorzystujące technologię Big Data. W bieżącym roku miała miejsce VI edycja konkursu zatytułowana "Fabryka Roku 2017, czyli najlepsi z najlepszych w przemyśle". Kapituła złożona z dyrektorów i członków zarządów 12 najprężniejszych firm produkcyjnych w Polsce przyznała nagrody w siedmiu kategoriach.

Katowicki Rockwell Automation "Fabryką Roku"

Celem konkursu jest promocja nowoczesnej wiedzy technicznej w środowisku polskiej kadry inżynierskiej oraz pozytywnych przykładów zastosowania innowacyjnych technologii w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wyróżniane są firmy stosujące nowe rozwiązania i potrafiące wykorzystywać je do odnoszenia sukcesów rynkowych oraz ogólnego rozwoju.

Firma Rockwell Automation otrzymała nagrodę w kategorii "Przemysł 4.0/Przemysłowy Internet Rzeczy" za optymalizację i usprawnienie procesów produkcyjnych w zakładzie w Katowicach i wdrożenie tam "The Connected Enterprise" - rozwiązania wykorzystującego technologię Big Data. Jury doceniło wysoki poziom integracji pomiędzy systemami zarządzania a maszynami, a także umiejętność efektywnego wykorzystania dostępnych danych.

źródło: Rockwell Automation

Zobacz również