Rockwell Automation ma nowe logo

| Gospodarka Aktualności

Firma Rockwell Automation zaprezentowała nowe logo i nowe motto marki: "rozszerzanie możliwości człowieka poprzez połączenie ludzkiej wyobraźni z inteligencją maszyn". Hasło to ma być wyrazem dążenia firmy do wprowadzania w życie idei "connected enterprise" oraz wspierania działań na rzecz łączenia ludzi, maszyn i obiegu danych w przedsiębiorstwach, by producenci mogli stać się bardziej wydajni. Rockwell Automation zaprezentował nowe logo po raz pierwszy podczas Automation Fair w Stanach Zjednoczonych.

Rockwell Automation ma nowe logo

Na targach w Filadelfii Rockwell zaprezentował także pakiet oprogramowania, który jako pierwszy łączy jego własne technologie z technologią firmy PTC - strategicznego partnera Rockwella. Oprogramowanie FactoryTalk InnovationSuite pozwoli firmom zoptymalizować ich działalność przemysłową i zwiększyć produktywność, zapewniając lepsze dane i wgląd w procesy oraz pełną cyfrową reprezentację linii produkcyjnych i fabrycznego wyposażenia z dowolnego miejsca w przedsiębiorstwie.

Przemawiając na targach, CEO firmy Rockwell Blake Moret powiedział, że odnowienie marki zaznacza kluczową rolę, jaką ludzie odgrywają w zaawansowanej produkcji i podkreśla skoncentrowanie firmy na sposobach maksymalizacji wydajności, rozwoju innowacji i generowania wzrostu. Wspólnie z partnerami Rockwell chce pokazywać jak ożywiać przedsiębiorstwa oraz tworzyć firmy bardziej wydajne i elastyczne.

źródło: Drives & Controls

Zobacz również