Nowości w ofercie VIXa

| Gospodarka PLC, HMI, Oprogramowanie

Oferta dystrybutora GE Digital nieustannie się rozwija. Firma wprowadziła właśnie nowe szkolenie z rozwiązania HMI SCADA Cimplicity. Kolejną nowością w ofercie są wydruki 3D.

Nowości w ofercie VIXa

VIX prowadził już wcześniej kursy dotyczące HMI SCADA Cimplicity, jednak w związku z rosnącymi potrzebami firm działających na tym oprogramowaniu utworzono całkowicie nowe szkolenie otwarte. Jest ono dedykowane przede wszystkim automatykom zaczynającym pracę z tym narzędziem, ale także tym, którzy chcą wiedzę na temat HMI SCADA Cimplicity uporządkować. Program szkolenia znaleźć można na stronie https://www.vix.com.pl/szkolenia/obsluga-i-programowanie-pakietu-hmi-scada-cimplicity/. Pierwsze szkolenie otwarte już jesienią.

Od lipca do oferty firmy VIX wprowadzono na stałe możliwość drukowania elementów specjalistycznych, takich jak części zamienne do maszyn, prototypy czy też części maszyn niemożliwe do uzyskania tradycyjnymi metodami.

VIX Automation w swoich wydrukach działa w technologii MultiJet Fusion firmy HP. Wydruki uzyskiwane tą metodą są nie tylko wytrzymałe, ale także cechują się doskonałą porowatością oraz gładszą powierzchnią, niż te wykonane metodą SLS. Technika MultiJet Fusion jest też tańsza oraz szybsza od technologii SLS. Druk 3D uzupełnia ofertę dystrybutora firmy, znanej dotychczas głównie z rozwiązań software'owych. Więcej informacji o technologii można znaleźć na stronie https://www.vix.com.pl/3d-en/.

źródło: VIX Automation

Zobacz również