Systemy napędowe FAULHABER w sprzęcie medycznym

| Gospodarka Silniki i napędy

Masowo rośnie zapotrzebowanie na napędy, szczególnie do zastosowań związanych ze sprzętem medycznym i laboratoryjnym, np. do wentylatorów, kamer na podczerwień do pomiaru temperatury ciała, automatycznej analizy próbek oraz systemów laboratoryjnych. Firma FAULHABER nadąża za bieżącą sytuacją i robi wszystko, aby nadal prowadzić działalność w czasie pandemii koronawirusa oraz dostarczać klientom systemy napędowe.

Systemy napędowe FAULHABER w sprzęcie medycznym

Z powodu pandemii Covid-19 zwiększyło się zapotrzebowanie na sprzęt medyczny, w szczególności sprzęt do wentylacji oraz laboratoriów. Dzięki swoim systemom napędowym, FAULHABER wnosi swój wkład w zapewnienie niezawodnego działania sprzętu używanego do tych istotnych zastosowań i robi wszystko, aby zabezpieczyć dostawy.

Jednak również zdrowie pracowników jest dla firmy FAULHABER kwestią priorytetową. W zakładach produkcyjnych realizacja zleceń odbywa się z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Dostosowany system zmianowy zmniejsza ryzyko zakłóceń w pracy. Ograniczenia związane z korzystaniem z obszarów ogólnodostępnych, takich jak stołówki, kuchnie lub pomieszczenia socjalne oraz organizowanie spotkań wirtualnych zamiast bezpośrednich również wpływają na zmniejszenie ryzyka. Wielu pracowników firmy FAULHABER wykonuje teraz pracę z domu. Klienci i partnerzy biznesowi nadal mogą się kontaktować telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszystkie te działania mają na celu ochronę pracowników oraz kontynuowanie działalności produkcyjnej i operacyjnej, a tym samym zapewnienie stałej dostawy najważniejszego sprzętu medycznego.

źródło: FAULHABER

Zobacz również