Nowy zakład Lumela

Lumel, zielonogórski producent aparatury pomiarowej, na czerwiec zaplanował przeprowadzkę do nowego zakładu. Produkcja w nowo oddanym obiekcie ma się rozpocząć w lipcu. Oprócz fabryki do użytku oddana ma również zostać nowa multisportowa hala dla pracowników.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Strategiczny rozwój w kierunku Przemysłu 4.0 - Lumel przedstawia nowe produkty i rozwiązania referencyjne
Lumel rozbudowuje laboratorium pomiarowe
Lumel integratorem systemu SCADA Promotic
Lumel ma już 65 lat
Falowniki Lumela zatwierdzone przez PTPiREE
Lumel przejmuje Microsys
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Popularność epoksydowych farb proszkowych
Silniki i napędy
Przełom w elektryfikacji maszyn ciężkich - system Danfoss Dextreme Max wydłuża czas pracy koparek elektrycznych o 53%
Pomiary
Wzrost na rynku czujników ToF
Roboty
Schindler powiększa flotę robotów R.I.S.E. działających na rynku instalacji wind
Pomiary
Rynek termopar umiarkowanie rośnie
Silniki i napędy
Polskie rozwiązania zasilą największy na świecie projekt geotermalny w USA

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów