Rynek przekaźników ochronnych - prawie 3 mld dolarów w 2025 roku

Wartość globalnego rynku przekaźników ochronnych zwiększy się z 2 mld dolarów w 2020 roku do prawie 3 mld dolarów w 2025, co oznaczać będzie umiarkowany średni coroczny wzrost o prawie 6%. Przyczynią się do tego głównie: rozwój energetyki odnawialnej, inwestycje w automatyzację podstacji elektroenergetycznych i tendencja do zastępowania przekaźników elektromechanicznych mikroprocesorowymi.

Posłuchaj
00:00

W okresie objętym analizą najszybciej będzie rósł segment przekaźników ochronnych do silników, natomiast największy udział w rynku tych komponentów będzie miała branża energetyczna, a pod względem geograficznym - region Azji i Pacyfiku.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Silniki i napędy
WEG zwiększy zdolności produkcji silników elektrycznych we Włoszech
Aktualności
Rynek środków smarnych powoli pnie się w górę
PLC, HMI, Oprogramowanie
25 lat współpracy Phoenix Contact i Eplan
Aktualności
Stabilny wzrost na rynku obrabiarek
Przemysł 4.0
Pepperl+Fuchs prezentuje Digital Twin Starter Kit na Hannover Messe 2025 – rewolucja w IIoT
Przemysł 4.0
Już za miesiąc Warsaw Industry Automatica 2025
Powiązane treści
Przekaźniki są rdzeniem naszej oferty, jednak celem strategicznym rozwoju jest bycie kompleksowym dostawcą komponentów automatyki - rozmowa z Robertem Solińskim, dyrektorem w Finder Polska
Harting organizuje webinar związany z okablowaniem szaf

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów