W listopadzie ruszy European Mobile Roadshow firmy Emerson

| Gospodarka Aktualności

W dniu 4 listopada 2020 r. firma Emerson zainauguruje European Mobile Roadshow. Wydarzenie to jest interaktywnym autobusem pokazowym, który będzie kursował przez 9 kolejnych miesięcy po wybranych europejskich krajach. Wydarzenie to będzie również dostępne wirtualnie dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć osobiście.

W listopadzie ruszy European Mobile Roadshow firmy Emerson

Autobus pokazowy, nazywany również "Mobilnym centrum innowacji, rozwiązań i technologii firmy Emerson", będzie wyposażony w najnowsze osiągnięcia cyfrowej transformacji w zakresie bezpieczeństwa maszyn, systemów automatyki maszyn oraz sterowania przepływem mediów. Zainteresowani klienci oraz dystrybutorzy będą mogli zgłaszać chęć wizyty w autobusie pokazowym, jeśli znajdzie się on w pobliżu ich miasta bądź regionu. Zarówno odwiedzający osobiście autobus pokazowy, jak i wirtualni uczestnicy tego wydarzenia, będą mieli dostęp do materiałów i filmów przedstawiających najnowsze produkty i rozwiązania firmy Emerson.

- To mobilne wydarzenie zapewnia nam nowy sposób interakcji z naszymi klientami i prezentowania wszelkich innowacji wprowadzanych przez firmę Emerson na rynek. Ze względu na obecne obostrzenia w podróżowaniu, stworzyliśmy również cyfrowe wydarzenie, które pozwoli nam łączyć się z naszymi klientami na całym świecie w nowy i ekscytujący sposób, poprzez wirtualny tour po naszym autobusie pokazowym - powiedział Wolf Gerecke, dyrektor ds. marketingu produktów pneumatycznych w firmie Emerson Automation Solutions.

W mobilnym autobusie pokazowym oraz w świecie wirtualnym będzie dostępnych wiele filmów informacyjnych, w tym "Transformacja cyfrowa: przekształcanie danych w użyteczne informacje dzięki rozwiązaniom IIoT" oraz "Bezpieczeństwo maszyn w pneumatyce pozwalające na zmniejszenie ryzyka bez konieczności obniżania produktywności".

Wszelkie informacje na temat cyfrowego dostępu do tego wydarzenia, pełną listę terminów przejazdu busa oraz formularz zapytania dotyczący wizyty busa u klienta znaleźć można na stronie https://www.emerson.com/en-us/automation/fluid-control-pneumatics/global-emerson-roadshow-truck.

źródło: Emerson