PSE zakończyły rozbudowę stacji Mikułowa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne zakończyły rozbudowę stacji elektroenergetycznej Mikułowa niedaleko Zgorzelca. W ramach tego projektu zainstalowano w niej m.in. komplet wyłączników, dwa komplety przekładników prądowych i napięciowych wraz z ogranicznikami przepięć pola. Zmodernizowano też obwody wtórne oraz system sterowania i nadzoru. Dzięki tej inwestycji możliwe będzie m.in. wyprowadzenie mocy z nowego bloku Elektrowni Turów.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
PSE uruchomiły linię 400 kV
PSE przystąpiło do europejskiej platformy kompensowania niezbilansowań
Zakończono rozbudowę jednej z kluczowych inwestycji energetycznych Pomorza Zachodniego
Przedstawiciele PSE we władzach ENTSO-E
PSE odpowiedzialną firmą
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Artykuły
Przyszłość rynku szyn zbiorczych
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych
Przemysł 4.0
DMG MORI i HAIMER wzmacniają partnerstwo w obszarze cyfryzacji i automatyzacji narzędziowni
Roboty
Rynek robotów malarskich
Pomiary
Endress+Hauser podwaja powierzchnię zakładu w Waldheim

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów