Trwają targi Warsaw Industry Week 2021 - krótka relacja ze zdjęciami

| Gospodarka Aktualności

W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo pod Warszawą trwa impreza targowa Warsaw Industry Week 2021. Zapraszamy do lektury spostrzeżeń z pierwszego dnia wystawy, a także do obejrzenia kilku zdjęć pokazujących wydarzenie. Warsaw Industry Week potrwa do środy 10 listopada.

Trwają targi Warsaw Industry Week 2021 - krótka relacja ze zdjęciami

Po długich miesiącach przerwy pojawiła się możliwość powrotu na targi automatyki przemysłowej. Nareszcie można spotkać się na żywo, porozmawiać, przedyskutować plany i dotknąć wystawiany sprzęt. Przestrzeń wystawiennicza WIW 2021 została zorganizowana bardzo estetycznie. Wprawdzie jest sporo wolnych powierzchni, ale przynajmniej w dobrych warunkach można rozmawiać. Goście dopisują i wydaje się, że to co zastali spełnia ich oczekiwania.

Jednak jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, wystawa jest raczej mała - ekspozycja w tym zakresie zajmuje nieco więcej niż połowę hali, co pozostawia pewien niedosyt. Prezentowanego sprzętu nie jest dużo - z wyłączeniem kilku stanowisk z robotami oraz hali z obrabiarkami i innymi maszynami produkcyjnymi. Na targach nie widać dostawców robotów, tj. dużych marek, poza drobnymi wyjątkami. Obecni są integratorzy systemów i dystrybutorzy. Ogółem targi prezentują się mniej namacalnie - jest dużo stolików, kawa i publikacje reklamowe.

Czy zatem warto pojechać na wystawę? Jeżeli jesteśmy niedaleko, mamy pół dnia i ochotę – czemu nie? Jeżeli spodziewamy się wycieczki jak na Hannover Messe – warto całość solidnie przemyśleć. Czy alternatywą może być Automaticon połączony z tagrami Światło w styczniu?