Weź udział w nowych webinariach Mitsubishi

| Gospodarka Aktualności

Firma Mitsubishi Electric zaprasza do wzięcia udziału w nowej serii webinariów z cyklu "Warsztat Inżyniera". Sprawdź co można zobaczyć jeszcze w grudniu!

Weź udział w nowych webinariach Mitsubishi
  • Już 17. grudnia 2021 r., w godzinach 13.00-14.00, odbędzie się spotkanie zatytułowane "Jak krok po kroku upiec pierniczki z robotem? Podstawy programowania cobotów". Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak zaprogramować paletyzację cobota z wykorzystaniem graficznego oprogramowania RT VisualBox.
    Aby dowiedzieć się więcej oraz dokonać rejestracji odwiedź stronę https://mitsubishielectric.clickmeeting.com/mitsubishi-cobot1/register.

  • W dniu 14. stycznia 2022 r., w godzinach 13.00-14.00, odbędzie się webinarium "Organizacja złożonych projektów w kontekście wymiany danych HMI i PLC".
    Aby dowiedzieć się więcej, a także zgłosić swój udział odwiedź stronę https://mitsubishielectric.clickmeeting.com/mitsubishi-plc2/register.

  • W dniu 28. stycznia 2022 r., w godzinach 13.00-14.00, odbędzie się spotkanie, którego tematem przewodnim będzie "Komunikacja sterownika PLC z bazą danych".
    Aby się zarejestrować oraz uzyskać więcej informacji o wydarzeniu odwiedź stronę https://mitsubishielectric.clickmeeting.com/mitsubishi-plc3/register.

źródło: Mitsubishi

Zobacz również