Rockwell Automation zaprasza na cykl szkoleń TechEd Tuesdays

| Gospodarka Aktualności

Firma Rockwell Automation rozpoczęła nabór do udziału w drugim cyklu bezpłatnych szkoleń cyfrowych TechEd Tuesdays, które rozpoczynają się 1 marca 2022 r. Podczas szkoleń zostanie wykorzystana nowa platforma cyfrowa onCourse firmy Rockwell Automation, zapewniająca użytkownikom dostęp do wirtualnych maszyn, które można następnie programować, obsługiwać i testować jako operacyjne DigitalTwins przy użyciu zasobów Rockwell Automation.

Rockwell Automation zaprasza na cykl szkoleń TechEd Tuesdays

Pierwsza edycja, która odbyła się we wrześniu 2021 r., okazała się na tyle atrakcyjna, że do udziału przyciągnęła ponad 300 uczestników z różnych regionów oraz sektorów przemysłu. TechEd Tuesdays łączą teorię z sesjami praktycznymi dla wszystkich klientów i partnerów, w tym integratorów systemów, dystrybutorów, producentów OEM i użytkowników końcowych.

Druga edycja będzie trwała pięć tygodni - od 1 marca do 29 kwietnia 2022 r. Wezmą w niej udział specjaliści Rockwell Automation, którzy poprowadzą sesje w każdy wtorek miesiąca, z czterema dniami zajęć praktycznych we własnym zakresie. TechEd Tuesdays obejmie pięć modułów:

  • inteligentne urządzenia,
  • inteligentne maszyny,
  • inteligentne systemy,
  • sterowanie procesem,
  • infrastruktura IIoT.

Każdy z nich będzie zawierał sesję teoretyczną z pytaniami i odpowiedziami, a następnie opcjonalną sesję praktyczną.

Aby się zarejestrować, odwiedź stronę https://www.rockwellautomation.com/en-gb/company/events/in-person-events/teched-tuesdays.html.

źródło: Rockwell Automation

Zobacz również