Bosch Rexroth rozszerza współpracę z Geek+

| Gospodarka Aktualności

Geek+, producent autonomicznych robotów mobilnych, oraz Bosch Rexroth, dostawca technologii napędów i sterowania, podpisali umowę o strategicznej współpracy na rynku północnoamerykańskim. W związku z ogromnymi możliwościami rynkowymi sygnatariusze porozumieli się co do ułatwień w zakresie współdzielenia zasobów, dalszego pogłębiania współpracy oraz tworzenia bardziej inteligentnych rozwiązań logistycznych dla klientów.

Bosch Rexroth rozszerza współpracę z Geek+

Partnerstwo już przyniosło owoce w postaci unikatowej wersji mobilnego robota Geek+ MP1000R, który został wyposażony w oprogramowanie do lokalizacji laserowej - ROKIT Locator firmy Bosch Rexroth. Roboty te automatycznie rozprowadzają materiały na linii produkcyjnej w zakładzie Bosch Rexroth, w chińskim Changzhou.

Firma Geek+ deklaruje kontynuowanie w przyszłości wdrażania swojej strategii tworzenia ekosystemów, jak również ścisłej współpracy z partnerami, w celu promowania transformacji w zakresie operacji funkcjonujących w łańcuchach dostaw na całym świecie, co umożliwiać będzie globalnym klientom szybkie reagowanie na wymagania rynku i promowanie rozwoju biznesu.

źródło: Robotics & Automation

Zobacz również