Koncept-L dystrybutorem rozwiązań Cubetape

| Gospodarka Aktualności

Firma Parceltools, właściciel marki Cubetape, zyskała nowego dystrybutora na rynku polskim oraz w obszarze całego regionu EMEA. Za rozprowadzanie wyrobów Cubetape odpowiadać będzie firma Koncept-L S.A. - jeden z liderów branży w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich i Europie Wschodniej.

Koncept-L dystrybutorem rozwiązań Cubetape

Od ponad 26 lat Koncept-L S.A. wprowadza profesjonalne i nowatorskie rozwiązania w różnych dziedzinach Auto ID - od drukowania, odczytu kodów kreskowych, przetwarzania i przechowywania danych, po technologie dla punktów sprzedaży. Firma zapewnia kompleksową obsługę klienta, w tym dystrybucję, szkolenia i wsparcie posprzedażowe, włączając serwis.

- Dzięki naszym nowym partnerom i wsparciu handlowemu oraz technicznemu firmy Koncept-L S.A., jako dystrybutora, Cubetape pojawi się w tym roku po raz pierwszy w ponad 30 krajach Europy i Bliskiego Wschodu - powiedział Piotr Klepczarek, dyrektor generalny Parceltools na region EMEA.

Wraz z wejściem w życie umowy dystrybucyjnej, oferta rozwiązań w firmie Koncept-L poszerzy się o produkty oznaczone logo Cubetape. Parceltools jest producentem i dostawcą przenośnych urządzeń do ważenia i wymiarowania, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle transportowym, logistycznym, pocztowym i wielu innych. Głównym celem przedsiębiorstwa jest wprowadzenie efektywnych patentów do „zarządzania wolumetrycznego”, które pozwolą klientom na korzystanie z najlepszych narzędzi potrzebnych do szybkiego, dokładnego i ekonomicznego obliczania wagi wymiarowej paczek oraz palet.

Rozwiązania Cubetape umożliwiają integrację z wieloma urządzeniami peryferyjnymi i bezproblemowe łączenie się ze wszystkimi głównymi aplikacjami WMS oraz oprogramowaniem wysyłkowym. W połączeniu z komputerami mobilnymi, drukarkami, skanerami oraz wagami, może to tworzyć przyjazny dla użytkownika i ekonomiczny system do automatyzacji, przechwytywania i przesyłania najważniejszych danych o przesyłkach.

źródło: Koncept-L