Nowości SICK

| Prezentacje firmowe Artykuły

Zapowiedzi nowości SICK na targach Automaticon

Nowości SICK

CZUJNIKI TEMPERATURY

Nowa seria czujników temperatury TBS zbudowana jest w celu jak najdokładniejszego pomiaru temperatury z wykorzystaniem elementu platynowego Pt1000. Obudowa czujnika ma wyświetlacz oraz przyciski, którymi możemy programować wyjścia binarne. Podstawowy zakres pomiaru temp. to -10°C...+20°C. Wyjścia analogowe dostępne są zarówno jako prądowe, jak i napięciowe.

PROGRAMOWALNY STEROWNIK BEZPIECZEŃSTWA FLEXI SOFT Z FUNKCJĄ FLEX LINK

Flex Link - to możliwość połączenia kilku sterowników w jeden system. Konfiguracja oraz diagnostyka całego systemu może odbywać się poprzez podłączenie do dowolnego sterownika lub przy wykorzystaniu dodatkowej bramki Ethernet - nawet zdalnie. Wszystko to za pomocą jednego oprogramowania FlexiSoft Designer i z możliwością zapisu do jednego pliku konfiguracyjnego.

FOTOPRZEKAŹNIK MULTIPAC

Jest on przeznaczony do wykrywania przezroczystych opakowań zbiorczych, m.in. popularnych zgrzewek z butelkami czy słoikami. Dzięki zastosowaniu w fotoprzekaźniku dwóch odbiorników w sposób pewny wykrywane są obiekty przezroczyste nawet o nierównej powierzchni.

LECTOR620 - UNIWERSALNY OBSERWATOR

Kompaktowy czytnik zapewnia rozpoznanie większości popularnych kodów kreskowych i 2D Datamatrix, wykonanych także techniką bezpośredniego znakowania części (DPM). Dostępne są wbudowane porty szeregowe, Ethernet i CAN. Funkcjonalność auto-setup dostępna jest za pomocą przycisków funkcyjnych.

Wiązka lasera pomocniczego wskazuje środek pola odczytu. Dwukolorowy oświetlacz oraz automatyczne ogniskowanie obiektywu podczas parametryzacji zwiększają możliwości odczytu kodów w różnych warunkach.

KIESZONKOWY PROGRAMATOR ENKODERÓW PGT-10

Jest to kieszonkowa konstrukcja z własnym zasilaniem, dwuwierszowym podświetlanym ekranem LCD i czterema klawiszami. Proste intuicyjne menu pozwala łatwo zdiagnozować enkoder lub zaprogramować liczbę impulsów, typ wyjścia TTL/Push-Pull oraz szerokości impulsu odniesienia.

SICK
www.sick.pl