Kompleksowa oferta obudów z tworzyw sztucznych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma KRADEX istnieje od 1985 roku i jest największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Nasze produkty dostarczamy do ponad 2000 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz wielu innych. Mamy własną narzędziownię i biuro projektowe.

Kompleksowa oferta obudów z tworzyw sztucznych

SZUKACIE PAŃSTWO OBUDOWY DO NOWEGO URZĄDZENIA?

Jesteśmy w stanie dla Państwa zaprojektować detal, wykonać formę wtryskową oraz rozpocząć produkcję wyprasek. Standardowo nasze obudowy produkowane są z polistyrenu (PS) lub z ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym.

Odpowiedni dobór materiałów, nowoczesne wtryskarki oraz sprawdzone źródła zaopatrzenia w surowce dają w efekcie produkt najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie.

Obecnie posiadamy 13 wtryskarek o łącznej średniej wydajności 20 tys. obudów na dobę, jesteśmy więc w stanie szybko zrealizować nawet bardzo duże zamówienia.

Stale rozszerzamy asortyment produkowanych przez nas produktów. Realizujemy zamówienia indywidualne, w których klient ma możliwość wyboru rodzaju materiału i koloru (np. polipropylen - PP, PC, ABS, Noryl).

Nasza wiedza i posiadana technologia umożliwiają stworzenie wypraski dokładnie takiej, jakiej potrzebuje klient. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty. Gwarantujemy ciągłość dostaw produkowanych przez nas obudów oraz ich wysoką jakość nawet przy dużych ilościach.

PILNIE POTRZEBUJĄ PAŃSTWO MAŁEJ DOSTAWY DO PRODUKCJI LUB SKLEPU?

Posiadamy zaplecze magazynowe bezpośrednio na terenie zakładu produkcyjnego. Dzięki łącznej powierzchni magazynowej ponad 1000 m² (kubatura 3000 m³) utrzymujemy wysokie stany magazynowe i dzięki temu mają Państwo pewność, że każde małe i średnie zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin.

SOLIDNY PARTNER Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wciąż udoskonalanej technologii i własnej produkcji form wtryskowych jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.

Od początku istnienia firmy mamy własną narzędziownię, co pozwala na redukowanie kosztów i pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym od jego początku, a także na bardzo szybką i sprawną interwencję w razie potrzeby. Narzędziownia obsługuje zarówno potrzeby własne, jak i zlecenia zewnętrzne oraz ma wysokiej jakości maszyny do produkcji form wtryskowych.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych i ciągłości produkcji zapewnia klientom natychmiastowy dostęp do asortymentu. Dopracowana logistyka obsługi i błyskawiczna wysyłka gwarantują szybkość dostawy.

Dzięki profesjonalnemu traktowaniu naszych klientów zyskaliśmy przez lata mocną pozycję na rynku, zaufanie i szacunek odbiorców. Dotyczy to dużych firm, ale także mniejszych odbiorców, których doceniamy i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom.

Kradex
www.kradex.com.pl