Szczuplutkie komputery panelowe z certyfikatem ATEX

| Prezentacje firmowe Artykuły

Do serii panelowych komputerów przemysłowych EW200 serii Esaware dołączyły modele o zmniejszonych gabarytach. Głębokość obudowy urządzeń została zredukowana o ponad 2 cm w stosunku do komputerów EW200 w wykonaniu standardowym.

Szczuplutkie komputery panelowe z certyfikatem ATEX

Pokryta teflonem obudowa urządzeń zwiększa odporność na działanie agresywnych substancji, a specjalnie zaokrąglone krawędzie przedniego panelu ułatwiają utrzymanie higieny. Ma to szczególne znaczenie w branżach: spożywczej, medycznej, farmaceutycznej czy chemicznej.

Komputery EW200 gwarantują szybkość przetwarzania danych i niezawodne działanie (minimalna gwarantowana żywotność podświetlenia to 50 000 h), umożliwiają także szeroki wybór opcji i konfiguracji do wielu zastosowań. Komputery mają certyfikat ATEX, który potwierdza możliwość ich stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.

Dane techniczne:

  • 4 wielkości ekranu: 12,1" (EW212), 15,6" (EW215), 18,5" (EW218), 21,5" (EW222)
  • panoramiczne ekrany LCD TFT z podświetleniem LED
  • certyfikat ATEX grupa II kategoria 3 G-D, strefa 2/22
  • stopień ochrony: IP66
  • temperatura pracy: od –10 °C do +50 °C

Urządzenia są wyposażone w wyświetlacze LCD (16:9) z matrycą dotykową wykonaną w technologii rezystancyjnej (5-przewodowej) lub pojemnościowej (z multitouch, 10 palców). Są dostępne w 4 wielkościach ekranu (od 12" do 21,5"), a dzięki panoramicznym ekranom dysponują do 40% większym polem widzenia w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami 4:3. Podświetlenie LED zapewnia im trwałość i energooszczędność.

Bezwentylatorowe komputery wyposażone są w czwartej generacji procesory Intel Core i3 lub i7, które zapewniają wysoką wydajność i niskie zużycie energii. Wbudowaną pamięć RAM DDR3 4 GB można rozszerzyć do 8 GB. EW200 Slim mają zintegrowane dwa porty Ethernet 1 GB, porty szeregowe RS-232 i RS-485, USB 3.0, a także opcjonalne sloty mini PCIe. Komputery można dodatkowo wyposażać w dostępne z zewnątrz dyski HDD, SSD i karty CF.

Sabur
www.sabur.com.pl