SEW-EURODRIVE - 20 lat w Polsce, 85 lat na świecie

| Prezentacje firmowe Artykuły

To my poruszamy świat. Od 85 lat na świecie a 20 w Polsce udowadniamy, że bezruch nie istnieje. Modułowa oferta produktów (przekładni, motoreduktorów, falowników, techniki zdecentralizowanej) oraz usług szkoleniowych i serwisowych dopełniona poprzez wsparcie techniczne - gwarantuje nam pozycję lidera techniki napędowej.

SEW-EURODRIVE - 20 lat w Polsce, 85 lat na świecie

Nasza siła tkwi w wartościach. Świat się zmienia, a nasze wartości są zawsze aktualne:

  • indywidualne podejście do potrzeb,
  • bezkompromisowa jakość,
  • perfekcyjny serwis,
  • i świadomość, że nasz klient nie potrzebuje produktów, ale rozwiązań.

Fot. tytułowa: Fot. 1. Prezes firmy SEW-Eurodrive Polska Tomasz Wieland (po prawej) wraz z Udo Aullem, dyrektorem sprzedaży i marketingu grupy SEW-Eurodrive

Ostatnie 20 lat to czas pełen ciekawych projektów - z dużą satysfakcją patrzymy na naszą przeszłość. Jednak z jeszcze większą radością i pewnością siebie spoglądamy w przyszłość.

Dwie dekady obecności na polskim rynku i realizacja z naszymi kontrahentami wspólnych projektów potwierdziła, że SEW-Eurodrive jest wiarygodnym dostawcą rozwiązań techniki napędowej. To my wyznaczamy trendy i standardy.

Dzięki zastosowaniu nowych innowacyjnych rozwiązań firmy SEW-Eurodrive wspieramy procesy produkcyjne, ukierunkowane na bezpieczeństwo, oszczędność energii, efektywność, niezawodność i większe zyski.

Fot. 2. Dyrektor sprzedaży firmy SEW-Eurodrive Polska Stanisław Nawracaj (po lewej) wraz z prof. Jerzym Świdrem z Politechniki Śląskiej

Międzynarodowy charakter firmy SEW-Eurodrive zapewnia jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi produktami - wprowadzamy nową gamę produktów - generację "C" dobrze znanych falowników Movidrive oraz sterowników Movi PLC.

Kolejnym krokiem w rozwoju automatyzacji napędów jest wprowadzenie autonomicznych wózków jezdnych AGV do codziennej produkcji, napędzanych w technologii superkondensatorów. Osobną uwagę naszych klientów zwracają nowoczesne i kompaktowe przekładnie przemysłowe. Tak wygląda już dzisiaj technologia przyszłości.

Naszą obecność na rynku i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym partnerom biznesowym. To właśnie im dedykowaliśmy naszą uroczystość - jubileusz 20-lecia firmy SEW-Eurodrive Polska. Wzajemną współpracę doceniliśmy, przyznając nagrody naszym klientom w pięciu kategoriach:

  • Niezawodne partnerstwo - to wyraz uznania i podziękowanie za długotrwałą współpracę i zaufanie do marki SEW,
  • Kreatorzy przyszłości - to nagroda za efektywne wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań SEW,
  • Kompleksowy odbiorca - to podziękowanie za zaufanie marce SEW - korzystanie z szerokiej oferty naszych produktów i usług,
  • Giganci przemysłu - to nagroda za owocną współpracę przy rozwijaniu segmentu przekładni przemysłowych,
  • Mistrzowie wyzwań - to podziękowanie za stawianie przed nami ambitnych wyzwań, którym wspólnie sprostaliśmy.

Specjalna dodatkowa nagroda przyznana została w kategorii Symbioza nauki i techniki dla Politechniki Śląskej w Gliwicach - Wydział Mechaniczny Technologiczny.

Przypadająca aktualnie okrągła rocznica SEW-Eurodrive w Polsce to okazja, aby podziękować wszystkim partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli. Wasze uznanie jest dla nas bezcenne i stanowi niegasnącą mobilizację do realizacji naszej misji zawodowej.

Będziemy dalej rozwijać i umacniać naszą pozycję jako dostawcy pierwszego wyboru w zakresie innowacyjnych rozwiązań napędowych oraz wyznaczać standardy techniki napędowej. Będziemy realizować z naszymi partnerami biznesowymi wspólne projekty oraz cele oparte na wartościach takich jak: zaangażowanie, szacunek, zaufanie, praca zespołowa i profesjonalizm. Kolejne wspólne lata będą pełne wyzwań i rozwiązań gwarantujących pewną pozycję na rynku zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
www.sew-eurodrive.pl