Automatyzacja procesów pakowania. Kompleksowa oferta ULMA Packaging

| Prezentacje firmowe

ULMA Packaging oferuje swoim klientom automatyzację procesów pakowania. Projektuje oraz wdraża zintegrowane rozwiązania w zakresie pakowania, które pozwalają na odciążenie pracowników monotonnymi czynnościami, wykluczają ryzyko pomyłki, a także usprawniają proces pakowania.

Automatyzacja procesów pakowania. Kompleksowa oferta ULMA Packaging

Zakłady produkcyjne w krótkim czasie są w stanie zapakować większą ilość wyrobów z mniejszą ilością odpadów. Dzięki automatyzacji produkcja staje się szybsza oraz jest możliwość jej monitorowania na każdym etapie.

Oferowane rozwiązania obejmują od pojedynczych, zautomatyzowanych maszyn pakujących, aż po kompletne automatyczne linie produkcyjne. Zastosowanie jednego dostawcy kompletnego rozwiązania pozwala na prostą i scentralizowaną obsługę całej linii.

Roboty o kompaktowej budowie zaprojektowane specjalnie do integracji z poziomymi maszynami pakującymi. Wyposażone są w odpowiednie narzędzia chwytające zaprojektowane pod kątem indywidualnego produktu. Również prędkość przepływu uzależniona jest od wymagań produktów.

Prawidłowo zaprojektowane rozwiązania sterujące w połączeniu z robotami są idealnymi metodami do przenoszenia produktów, kontroli, sortowania produktów, pakowaniu tacek oraz składania i pakowania kartonów. System wizyjny przekazuje informację o położeniu produktów, co umożliwia szybkie i precyzyjne pakowanie od pojedynczego produktu, po paletyzację opakowań zbiorczych.

ULMA Packaging Polska Sp. z o.o.
www.ulmapackaging.pl