VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV - rozdział mocy bezpieczny na pełnym morzu

| Prezentacje firmowe Zasilanie, aparatura nn

Rozdział mocy musi działać bezpiecznie i niezawodnie, tak na lądzie – jak i na pełnym morzu. Liczba zamówień w stoczniach rośnie niemal z dnia na dzień ze względu na rosnące zapotrzebowanie na statki. Szybkość, bezpieczeństwo i standaryzacja to najważniejsze priorytety dla przemysłu stoczniowego. Nowy certyfikat DNV dla urządzenia VX25 Ri4Power Rittal potwierdza, że system rozdzielnic niskiego napięcia spełnia wszystkie wymagania zastosowań morskich.

VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV - rozdział mocy bezpieczny na pełnym morzu

Niezależnie od tego, czy są to inteligentne kabiny na statkach wycieczkowych, czy bezpieczne zasilanie dla systemów off-shore - na pełnym morzu bezpieczne zasilanie jest najważniejsze. Wymagania stawiane branży stale rosną, ponieważ napędzana wzrostem zamówień na tankowce i kontenerowce, zapotrzebowanie na nowe statki rośnie niemal z dnia na dzień. Rozwój, który wymaga wydajności w całym łańcuchu przemysłu stoczniowego.

Nowy certyfikat DNV dla rozdzielnic VX25 Ri4Power z homologacją typu i systemu rozdziału mocy Rittal udowadnia, że nowoczesny system modułowy jest odpowiedni dla przemysłu morskiego.

System rozdzielnic VX25 Ri4Power oferuje ochronę przed łukiem elektrycznym i jest certyfikowany do 3840 A. Jest to rozwiązanie systemowe oparte na systemie szaf modułowych VX25 ze szeroką gamą akcesoriów, dzięki którym umożliwia elastyczne i indywidualne projektowanie oraz szybką dalszą rozbudowę w przyszłości.

Co oznacza DNV?

DNV z siedzibą w Bærum (Norwegia) jest międzynarodowym towarzystwem klasyfikacyjnym i dostawcą usług w zakresie doradztwa technicznego, usług inżynieryjnych, certyfikacji i zarządzania ryzykiem w branży przemysłu morskiego. DNV jest największym towarzystwem klasyfikacyjnym statków na świecie.

Zobacz również