BOXER-6645-ADS - potęga obliczeniowa o nieograniczonym potencjale

| Prezentacje firmowe PLC, HMI, Oprogramowanie

Firma CSI SA przedstawia BOXER-6645-ADS marki AAEON, najnowszy produkt w linii bezwentylatorowych komputerów wyposażonych w procesory Intel® Core™ 12. generacji. Jest nim komputer typu embedded Box PC o nieograniczonym potencjale.

BOXER-6645-ADS - potęga obliczeniowa o nieograniczonym potencjale

BOXER-6645-ADS oferuje wyjątkowe możliwości przetwarzania do 16 rdzeni i 24 wątków z platformami procesów Intel® Core™ i3/i5/i7/i9 12. generacji, zapewniając tym nieograniczony potencjał dla aplikacji wymagających wysokiej mocy obliczeniowej. Wykorzystując tak potężną platformę procesorową, BOXER-6645-ADS korzysta ze zintegrowanych technologii peryferyjnych. Są to: Intel® DL Boost, Time Coordinated Computing i Enhanced SpeedStep® Technology.

Bezwentylatorowa obudowa mieści procesor o mocy 65 W. W połączeniu z szerokim zakresem temperatur pracy –20°C ~ 60°C powoduje, że BOXER-6645-ADS jest wyjątkowo trwały i wytrzymały. Do licznych funkcjonalności produktu należy dodać szeroki zakres zasilania wejściowego 12~24 V. Występujące funkcje przeciwwstrząsowe i antywibracyjne pozwalają na ciągłą, nieprzerwalną pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Komputer jest wyposażony w dwukanałowy slot SODIMM obsługujący DDR5 4800 MHz oraz 64 GB pamięci systemowej. Tym samym zapewnia 50-procentowy wzrost przepustowości i prędkości transferu danych. Zdolność transmisji z niskimi opóźnieniami w połączeniu z mocą procesorów Intel Core 12. generacji umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym w trybie edge-server do zastosowań w IoT Gateway.

BOXER-6645-ADS to świetnie wyposażony komputer tego typu obecnie dostępny na rynku. Wyróżnia się czterema portami LAN oraz ośmioma gniazdami 10 Gbps USB 3.2 Gen 2 dla szybkich urządzeń peryferyjnych. Bogate I/O obejmuje również cztery niezależne interfejsy wyświetlacza (HDMI x 2, DP x 2). Sprawia to, że BOXER-6645-ADS sprzyja wielu aplikacjom, np. w sterowniach zarządzania ruchem.

Co najistotniejsze, jest to jedyny komputer embedded Box PC z możliwością rozbudowy M.2. Posiada gniazda M.2 2230 i M.2 2252, które umożliwiają podłączenie modułów Wi-Fi i 5G. Wszystkie jego atrybuty sprawiają, że BOXER-6645-ADS jest liderem na rynku w tym zakresie. Według przewidywań będzie rozwiązaniem pierwszego wyboru dla aplikacji Smart City IoT i Industry 4.0.

CSI S.A.
ul. Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
csi.pl
kontakt@csi.pl

Zobacz również