Segmentacja Sieci - bezpłatne webinarium poruszające podstawy cyberbezpieczeństwa sieci OT

| Seminarium

Specjalnie dla Państwa, eksperci z firmy Westermo, której Tekniska Polska jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce przeprowadzą szkolenie z podstaw cyberbezpieczeństwa sieci OT.

Segmentacja Sieci - bezpłatne webinarium poruszające podstawy cyberbezpieczeństwa sieci OT

Tekniska Polska - wyłączny przedstawiciel Westermo Network Technologies w Polsce ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinarium prowadzone przez ekspertów Westermo.

20 lutego o godzinie 09.00 CET lub 15.00 CET
Czas trwania: ok 40 min
Język: angielski
Konieczna rejestracja na stronie organizatora

Segmentacja sieci

Podziel swoją sieć na różne strefy, aby wzmocnić swoją obronę i bezpieczeństwo. Wartość metodyki "Defence in depth" w różnych strefach jest powszechnie uznawana i powinna być częścią strategii bezpieczeństwa każdej firmy. Odpowiednio podzielona na segmenty sieć zmniejszy przestrzeń podatności na atak, ograniczy potencjał atakującego i w istotny sposób ograniczy potencjalną szkodliwość ataku cybernetycznego.

W krótkim webinarium, menedżer produktu Cyber ​​Security firmy Westermo, Niklas Mörth i ekspert od zastosowań sieciowych Mikael Lindahl, opowiedzą dlaczego segmentacja sieci i tworzenie stref bezpieczeństwa jest ważna i od czego należy rozpocząć ten proces.
Chociaż segmentacja sieci może być wykonana za pomocą różnych switchy i routerów, Westermo oferuje kilka istotnych korzyści.

Na przykład wszystkie urządzenia sieciowe Westermo z systemem WeOS (Westermo Operating System) mają możliwość tworzenia stref bezpieczeństwa, co pozwala na prostą konfigurację i zarządzanie. Urządzenia pod kontrolą WeOS oferują również firewall oparty na portach, co oznacza, że ​​każdy port może być odrębną strefą bezpieczeństwa.

  • Wzmocnij zabezpieczenia
  • Zmniejsz zasięg ataku na sieć OT
  • Chroń kluczowe zasoby produkcyjne
  • Ogranicz nieautoryzowany ruch między strefami

Nie przegap szansy, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych praktykach cyberbezpieczeństwa w przemyśle bezpośrednio od zespołu ekspertów Westermo.