ABB na targach Energetab 2019

| Targi krajowe

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ABB podczas tegorocznych targów Energetab 2019, które odbędą się w terminie: 17-19.09.2019 w Bielsku-Białej.

ABB na targach Energetab 2019

W dobie rosnących kosztów utrzymania i dbałości o środowisko naturalne zakłady użyteczności publicznej potrzebują rozwiązań usprawniających kluczowe procesy. Kwestie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa stały się ważne nigdy wcześniej.

Podczas Targów Bielskich Energetab (17-19 września 2019 r.) pokażemy jak cyfrowe technologie mogą odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby rynku. Eksperci ABB przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie elektryfikacji, predykcji, energooszczędności i optymalizacji procesów. Zapraszamy na stoisko nr 30, w hali A.

Zainteresowanie systemami zarządzania i wsparcia w podejmowaniu decyzji rośnie z roku na rok. Dlatego też zaprezentujemy m.in. system sterowania rozdziałem energii elektrycznej (ABB Ability™ EDCS), który przetwarza dane z urządzeń elektrycznych zainstalowanych na obiekcie, a także ABB Ability™ SWICOM, czyli system monitorujący i diagnostyczny dla rozdzielnic elektrycznych. W zakresie elektryfikacji jednym z kluczowych rozwiązań, jakie zademonstrujemy na targach, będzie rozdzielnica cyfrowa UniGear Digital wraz z uniwersalnym przekaźnikiem zabezpieczeniowym i sterownikiem REX640 (polska premiera tego produktu, wykorzystywanego w zaawansowanych aplikacjach dystrybucji energii).

Przedstawimy naszą nową ofertę dla przemysłu i zakładów użyteczności publicznej, uzupełnioną o portfolio ABB Ability™ Digital Powertrain, które integruje monitoring zespołów napędowych – przemienników częstotliwości, silników, łożysk, pomp i kompresorów. A skupiając się na przedsiębiorstwach z branży energetycznej pokażemy m.in. jakie znaczenie dla funkcjonowania sieci może mieć cyfrowa stacja elektroenergetyczna.

Rewolucja energetyczna likwiduje lukę między technologiami analogowymi i cyfrowymi, stwarzając niespotykane wcześniej możliwości. W jaki sposób? Przekonajmy się podczas targów ENERGETAB.