Produkty Kinco w ofercie WObitu

WObit został wyłącznym polskim dystrybutorem paneli operatorskich firmy Kinco. Producent ten oferuje szeroki asortyment HMI – od prostych urządzeń z monochromatycznymi wyświetlaczami i bez nakładek dotykowych, po panele z kolorowymi wyświetlaczami, wyposażone w kilka interfejsów komunikacyjnych.

Posłuchaj
00:00

Dostępne są też darmowe narzędzia do programowania paneli. Więcej informacji o ofercie Kinco znaleźć można na przygotowanej przez WObit stronie www.kinco.com.pl.

 

Powiązane treści
Rozmowa z Jackiem Oberem (po prawej) i Przemysławem Degórskim z firmy WObit
Nowe sterowniki PLC z serii K5 firmy Kinco
Polski robot SCARA - o wiele taniej niż zagraniczne odpowiedniki, a do tego z lokalnym wsparciem - w ofercie firmy WObit!
PLC Kinco w ofercie WObitu
Rozmowa z Witoldem Oberem, dyrektorem firmy Wobit
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Automatyzacja pakowania w branży mięsnej - Ishida przejmuje RobotGrader AB
Aktualności
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2026
Przemysł 4.0
EMT-Systems i ANDRITZ Schuler rozpoczynają współpracę – nowa jakość szkoleń dla przemysłu tłoczniczego
Przemysł 4.0
Technologiczne Trendy roku 2026: co zmieni się w pracy w terenie
Roboty
Robotyka humanoidalna pod presją: AI napędza inwestycje szybciej niż realne wdrożenia
PLC, HMI, Oprogramowanie
Dassault Systèmes oferuje SOLIDWORKS 2026

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów