Powstało europejskie centrum testów na zgodność ze standardem CC-Link

Rosnąca popularność standardu komunikacji przemysłowej CC-Link w Europie zmobilizowała przedstawicieli organizacji CC-Link Partner Association Europe do zintensyfikowania działalności na tym kontynencie.

Posłuchaj
00:00

By zachęcić większą liczbę producentów do wyposażania nowych urządzeń w interfejs CC-Link, stowarzyszenie to zdecydowało się otworzyć w Düsseldorfie centrum testowania na zgodność z tą specyfikacją. Na razie wykonywane są tu wstępne testy, kompleksowe usługi centrum zacznie świadczyć na początku przyszłego roku.

Powiązane treści
Wspólna specyfikacja CLPA i PI
Czym jest CC-Link?
Organizacje Profinet i CC-Link opracują wspólny interfejs
CC-Link - przyszłość technologii sieciowej w automatyzacji
Standard CC-Link się upowszechnia
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Światowy rynek kabli energetycznych
Komunikacja
PESA przejęła niemieckiego producenta tramwajów - HeiterBlick GmbH
Aktualności
SKF Ventures - powstała nowa platforma
Obudowy, złącza, komponenty
Złącza dla lotnictwa i branży kosmicznej
Silniki i napędy
BIBUS MENOS jedynym autoryzowanym partnerem serwisowym Kawasaki w Polsce
PLC, HMI, Oprogramowanie
myBODAS: Cyfrowa współpraca w projektowaniu maszyn mobilnych

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów