Wdrożenie firmy Eurotronic w Philips Lighting Poland

Warszawski Eurotronic, specjalizujący się we wdrażaniu oraz serwisie rozwiązań informatycznych klasy CMMS/EAM, zainstalował w kętrzyńskim oddziale firmy Philips Lighting Poland system MP2. Służy on do zarządzania majątkiem technicznym zakładu, planowanymi pracami, personelem, zapasami oraz utrzymaniem ruchu. Dzięki modułowi WebConnect z systemu MP2 można korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Posłuchaj
00:00

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Medicalgorithmics rozszerza obecność w USA dzięki współpracy z Fourth Frontier
Aktualności
Rozwój przemysłu chemicznego
Komunikacja
Przyszłość technologii RFID
Aktualności
Bosch inwestuje miliony w druk 3D z metalu
Roboty
Pierwszy ośrodek szkoleniowy dla humanoidalnych robotów otwarty w Chinach
Aktualności
Rynek turbin wiatrowych
Powiązane treści
Przyszłościowa koncepcja montażu wysokiej klasy maszynek do golenia. Wdrożenie w firmie Philips Electronics
Eurotronic wdroży w KGHM system informatyczny klasy CMMS
Philips, kosztem 50 mln zł, zmodernizuje zakład w Kętrzynie
Systemy zarządzania produkcją w browarze w Warce
Wonderware MES 2012 Quality - nowa wersja oprogramowania do zarządzania produkcją
Enea Wytwarzanie otrzymała certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania
Expom wprowadził system zarządzania BHP

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów